globalmoto_duben_nolan




Špatně startuje

  • 0

    28.7.2022 od milous_xx

    Zdravím, mám problém u mustanga. Před cca 2 měsíci jsem dělal GO motoru a až do nedávna šlapal parádně, poté sem si ale půjčoval karburátor na jinou motorku, kde fungoval jak má. Problém nastal když jsem karburátor vrátil zpátky. Motor nastartuje, ale až po dlouhém tlačení a kolikrát i bez úspěchu. Jiskru dává a když už nastartuje tak jede celkem slušně . Zdá se mi že má benzín problém se dostat přes kolénko, je to možné? Nebo to je něco jiného?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    2.8.2022 od Bugs

    Přesně na tohle sedí pořekadlo "Když to funguje, tak do toho nehrab!". :D

    Po dlouhém tlačení je svíčka mokrá? Když pak motor nastartuje, volnoběh je v pořádku, nízký nebo vysoký?
    Jak říkají předemnou - buď špatně těsní koleno na válci nebo někdo pošteloval hladinu a je moc nízká.

    Doplněno:

    Svatá pravda, neměl sem na to hrabat. Nakonec sem zjistil, že se při sundání nebo při nandání karburátoru se mi zkřivila dosedací plocha na kolínku, tudíš to přisávalo faleš a nechtělo to startovat.

    2.8.2022 od milous_xx

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.7.2022 od grooll

    A volnoběh drží? Dost by napovědělo, jestli se v tom karbecu někdo při zapůjčení vrtal a přenastavil ho na svůj motor. Jinak klasika, rozebrat a vyčistit, buhví, co tam mohlo z jiné nádrže natéct.

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.7.2022 od Milos1

    Když karburátor fungoval na obou motorkách, tak mu asi nic není. Když si ho vrátil zpět, použil si nové těsnění?

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.8.2022 od ja1

    Tak ho znovu sundej a dej tam nové těsnění omazane vazelinou

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist