bmw_r1300gs_cartec




Nefunkční blinkr

  • 0

    14.7.2022 od Murlokl

    Ahoj, přestal mi blikat levý zadní blinkr, přední bliká, kontrolka taky. Varovný jdou krom toho leveho zadního. Žárovka je v pořádku. Problém je že do blinkru vůbec nejde napětí. Šel jsem po kabelu a napětí nenaměřim ani za konektorem k ZFE modulu. Pro porovnání jsem zkoušel levý přední hned za ZFE a tam to hezky měří. Nenapadá někoho něco, co jsem mohl přehlédnout? Než začnu shánět novy modul. Děkuji za rady

    Bmw R1200GS 2005

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    14.7.2022 od JiriBN

    Zajet k někomu na diagnostiku, než začneš shánět nový (starší rozhodně nekupuj) ZFE modul.

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.7.2022 od X-tra-X

    Ahoj, sem tam se to stává, že to přestane fungovat. Je to stejný, jako když ti nejde na budíku kontrolka blinkru, jsou tam takový elektronický moduly, který prostě odejdou a musí se vyměnit a u toho ZFE je to prakticky stejný, takže pokud ti přestal jít blinkr nebo cokoliv jinýho, můžeš vyměnit ZFE (ale jak píše kolega výše, může to bejt past a navíc abys našel zrovna stejný, to nemusí bejt úplně jednoduchý a dávat jiný a pak to kódovat, no...) a nebo se to dá docela jednoduše opravit, dělám to běžně...

    Doplněno:

    Jo, ZFE jde opravit, stejně jako každá řídící jednotka. Sám to nedáš, pokud na to nemáš vybavení a znalosti...diagnostika není návod na opravu, neřekně ti nic konkrétního, jen tě navede...

    19.7.2022 od X-tra-X

    Dik za odpověď, pokud nejde ZFE tak se da opravit? To je bohužel asi věc kterou nezvladnu. Zjisti to diagnostika kde přesně je problem?

    15.7.2022 od Murlokl

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.7.2022 od Rick_James

    To je tá dnešná posraná doba,kedy na nefunkčné blinkre na nejakej pojebanej motorke musíš isť s diagnostikou...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist