globalmoto_duben_nolan




Problém s chlazením

  • 0

    26.6.2022 od slayER5

    Zdravím,
    mám Hondu CB 1000R r.v.2009.
    Objevil se mi problém s chlazením. Podle rychlosti jízdy a teploty prostředí kolísá mezi 72° až 100° (dokud nezapne ventilátor), což se stává při stání třeba na semaforu (nenechávám dojít až na 100 - vypínám motor). Čím pomaleji jedu, tím se motorka více zahřívá. Při cestovní rychlosti se pohybuje okolo 77°. V servisu byl vyměněn termostat a problém přetrvává. Má s někdo podobnou zkušenost, nebo radu jak problém vyřešit?

    Jeden rok při vánoční vyjížďce se motorka přehřála a vyteklo trochu vody. Na další sezonu se objevily tyto problémy. Do té doby se teplota držela víceméně pořád okolo 81°

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    26.6.2022 od ja1

    Nevidím v tom problém, i termostat jde koupit na různé teploty, kolísání teploty motoru u motorky je při malém množství náplně celkem normální, a nemusíš motor chcipat při 100 st, ventilátor spina ve 104 a kapalinu ochladí, tím že ho chcipnes teplota se naopak zvýší

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.6.2022 od Efrax

    Taky nevidim co mas za problem, popisovane chovani je v pohode. Ve mestech pri popojizdeni mi moje moto jde az na 106 C a tam pak sepne sahara a je to normalni.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.6.2022 od Pedl

    Není problém spíš jen ve víčku chladiče?

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.6.2022 od košarK4

    Ahoj,jestli máš provozní 77 stupnu tak to je v pohodě,to že na světlech ti to začíná vařit,ještě ted když sou hyce jako prase to je normální si myslím.Mě se takhle chovala jak Honda cbr-600rr tak GSX-R 1000.Jak zastavím a do dvou minut se nerozjedu tak vařím taky.A takových je nás hodně Takže bych sis toho hlavu nedělal.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist