globalmoto_duben_nolan




Demontáž zadního hlavního brzdového válce

  • 0

    14.6.2022 od ronda

    Máte někdo zkušenost s demontáží (a samozřejmě s následnou montáží) zadního hlavního brzdového válce ? Nějaký tip, fintu, jak na to ? Krapet jsem se zaseknul na půli cesty. Mám dole výfukové svody, kastlík baterie, uvolněný válec i nádobku, odpojenou zadní trubku, ale nemůžu se dostat na odpojení hadice nádobky, ale hlavně k odpojení přední trubky vzadu za válcem. Takže válec povytáhnu jen tak napůl a zůstane viset zašprajcnutý na té zadní trubce.
    Zítra zase budu bádat, jak toho ježka z klece vyprostit, ale kdybyste měl někdo zkušenost, nápad, popostrčení, byl bych moc vděčnej.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    15.6.2022 od Curtiss

    Nedávno jsem to dělal a je to pěkný opruz. Musíš sundat i centrální tlumič a všechny ty "šusplechy", co jsou kolem centrálního tlumiče, včetně toho hlavního krytu, který ovšem musí dolů i s regulátorem nabíjení, který je k němu přišroubovaný. Jinak se k tomu válci nedostaneš, resp. to zadní šroubení nepovolíš. Přívod k nádobce jsem odpojoval u nádobky, protože u válce se k té sponce nedostaneš a vytáhneš pak válec i s hadicí k nádobce. Mě ta rozborka trvala 5 hodin, než jsem ten válec vyndal. Tak přeji hodně trpělivosti. Hlavně si to foť, ať pak nepřemýšlíš, jako já, jak to tam vlastně bylo

    Doplněno:

    Díky, pomohlo. Už to mám skoro očesané (málo času po práci). Zaseknul jsem se ale na tom velkém hnědém konektoru s třemi dráty co vedou napevno k regulátoru. Zatím se mi nedaří rozpojit, nechci ho poničit, utrhnout. Dostal průplach kontoxem, snad do zítřka trochu povolí.

    15.6.2022 od ronda

    Díky, pomohlo. Už to mám skoro očesané (málo času po práci). Zaseknul jsem se ale na tom velkém hnědém konektoru s třemi dráty co vedou napevno k regulátoru. Zatím se mi nedaří rozpojit, nechci ho poničit, utrhnout. Dostal průplach kontoxem, snad do zítřka trochu povolí.

    15.6.2022 od ronda

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist