globalmoto_duben_nolan




BMW K1200RS výměna starteru

  • 0

    17.4.2022 od Ondrys

    Ahoj,
    nemáte někdo zkušenosti jak vyndat z BMW K1200RS rv1998 motor starteru ? Jde mi o to jestli je ho možné vyndat bez toho aby se musel demontovat celý motor z rámu. Ke starteru se dostanu jen z mezery která je pod sedlem poté, co se vyndá baterka a ostatní části blatníku atd. Šrouby, které starter drží jsem taky vyndal, ale v žádným případě se mi nedaří starter dostat z podrámu. Na internetu jsem sice našl návod, kde se někomu povedlo starter z rámu vysvobodit, ale podezírám ho že kecá :) Strávil jsem pokusama celý den a jsem už v koncích. Případně nemáte tušení kolik by stálo v servisu nechat starter vyměnit ? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    20.4.2022 od Márvaso

    Ahoj. Je to nejvetsi problem tehhle motorky, pokud na ni chces neco delat tak ji skoro pokazdy musis rozebrat. ja uz ji rozebral ctyrikrat. Starter jsem jeste nevyndaval jinak uz snad asi vsechno ostatni. Obavam se ze ji budes muset zacit rozebirat odzadu a ke stareru se probojovat.

    Doplněno:

    Mozna by stacil rozebrat jen zadni ram, snad tam bude dost mista a nebudes muset rozebirat vic. mam servisni manual dyztak ale tady je taky asi ke stazeni.

    20.4.2022 od Márvaso

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2022 od Orava

    Ahoj, prosím Ťa, ako sa prejavovala porucha štartéra. Mne niekedy len tak ťukne a zároveň mi nesvieťa svetlá ani smerovky. Stačí len na 3 rych. troch potlačiť a potom aj štartuje aj svieti. Batériu som dal dnes novú. Neviete mi poradiť. S pozdravom JK

    Doplněno:

    Ahoj, podarilo sa ni ho dnes vybrať,je potrebné povoliť alternátor, ináč si nedáš rady. Je na 3 imbusákoch /6/, je potrebné zhodiť aj zadný teleskop.Ak niečo napíš.,
    S pozdravom JK

    18.6.2022 od Orava

    Ahoj, ako sa Ti podarilo vybrať štartér. Mám ten istý problém.
    S pozdravom JK

    18.6.2022 od Orava

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist