bmw_r1300gs_cartec




Jak to povolit?

  • 0

    13.12.2015 od jirka015

    Ahojky :) moc jsem utáhl řetěz a takhle to dopadlo takže budu měnit řetězovou sadu zadní rozetu jsem povolil bez problémů ale ta přední rozeta teda jestli se tomu rozeta říká mi nejde povolit nejsou tam žádné šrouby je spíš nasazená na „tyči" a já vůbec nevím jak jí sundat :/ omlouvám se za kvalitu fotky mám hondu cr85r




    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 3

    13.12.2015 od Jose321

    Ty dva mimostředový šrouby ze zajišťivací podložky jsi zjevně vytočil, následně tu podložku otoč na ose doprava nebo doleva kam až to půjde a měla by jíst stáhnou z tý osy. Pastorek potom volně stáhneš také. tedy pokud jsi to ceý nepokřivil. S kladivem nakládej opatrně :D.

    Doplnit odpověď

  • 2

    13.12.2015 od kunna1

    V tých dvoch menších dierach mali byť šrouby (asi ti ich odstrihlo) ale to by nemal byť problém pri skladaní kedže tam nieje závit. Natri to poriadne nejakým odhrdzovačom. Pomocou šroubováka s kladivom sa pokús z boku jemne oddeliť "zaisťovaciu podložku" od vývodného koliečka.

    Doplnit odpověď

  • 1

    15.12.2015 od Bramborovy_kral

    kdyz budes kupovat novej primar...tak vzhledem k tomu ze mas 14 zubu,tak tam muzes dat treba 16 zubu,dle toho zda chces tah nebo rychlost

    Doplněno:

    rychlost

    20.12.2015 od Antrax126

    A čím víc zubů tím vetší výkon nebo rychlost?

    18.12.2015 od jirka015

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist