globalmoto_duben_nolan




Cagiva W8 vodní oběh

  • 0

    12.12.2015 od dlofus

    Zdravím, Při zimní údržbě jsem doléval kapalinu do chladičů zjistil jsem ale že oběh kapaliny nefunguje, po projížďce byl totiž válec nažhavený a radiátory studené. Ty jsem kvůli čištění od bahna taky sundal včetně hadic apod, po složení a připojení jsem nalil hned kapalinu do otvoru v radiátoru(je právě jenom v jednom) nevíte někdo jak je to možné a co jsem udělal špatně, jestli není někde v oběhu vzduchová bariéra ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    13.12.2015 od Topper

    Mohla se ti začít protáčet vrtule, v motoru, je usazena na konusu a zajištěna matkou M5.. Často se stává že matka povolí a vrtule se začne protáčet.
    Druhá možnost je že se ti rozlomilo plastové kolečko na druhé straně motoru... Tím pádem se vrtule čerpadla netočí.
    A za třetí, oddelej víčko chladiče, a nech to nastarované,případný vzduch by měl jít na horu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.12.2015 od dlofus

    Ano, tak nakonec až ta druhá možnost. Je skoro napůl rozštíplé :D To mi snad vyřeší i to cvakání v motoru. Je ale zajímavé, že před výměnou kapaliny a demontáže oběhu, mi to sice taky cvakalo ale chladilo jak mělo :D

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist