globalmoto_duben_nolan




Jaké pneu

Odpovědí (8)
  • 0

    24.1.2022 od wi_tack

    Jezdil jsem Michelin Anakee 2 a byl maximálně spokojený. Minulou sezónu jsem zkusil Pirelli Scorpion Trail II a zpočátku byl trochu zklamaný. Ale asi to je věc zvyku. Myslím, že je to skoro jedno, za rozhodující považuji, aby byla pneu v dobrém stavu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.1.2022 od PETRREVNICE

    Já jezdil Metzeler Tourance, taková univerzální klasika, kterou nic nezkazíš a můžeš se pustit i do lehčího terénu. Byly super na vodě, ne moc hlučné, docela vydržely. Pak jsem zkusil Mitas E07+ a to jsou již trochu hrubší pneumatiky. Byly hlučnější, ale za super cenu. Nazul jsem je kvůli dovolené v Albánii a nemůžu říci, že by mě něčím zklamaly.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.1.2022 od vaviak

    Jazdil som na Michelin Anakee 3 a boli úplne výborné.

    Doplněno:

    už nejsou skladem

    25.1.2022 od Bossek

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.1.2022 od Terminator72

    Metzeler Tourance, najezd tak 12 tis na sezonu solo, pouze silnice

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.1.2022 od Nezmar73

    Mám vyzkoušené na Crosse Pirelli Scorpion Trail II - výborné pneu na silnici, vydrželi asi 9t km stále ve dvou a často kufry. Další jsem jezdil Michelin Anakee 3 - taky vývorné, nikdy mě nezklamali, nájezd 13t km, v zatáčkách hučí. V dnešní době, pokud obuješ značkovou gumu, tak nezklame asi žádná, pokud se užívá na co je určená. Pokud guma ustřelí, je to většinou chyba pilota.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.1.2022 od lopata75

    Určitě bych doporučil Sport-Touring gumy...dřív jsem rád jezdil Michelin Pilot Road a dnes Pirelli Angel ...

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.1.2022 od H123

    čau , já jezdim výhradně po asfaltu a osvědčily se mi Pirelli ANGEL GT , nedám na ně dopustit , drží jak přibitý , i na vodě to jde , ale jak prší , tak já stejně jedu jak po.ranej
    Doporučuju

    Doplněno:

    a najeto mám konkrétně teď přes 5000 a odhaduju , že jsem někde v půlce životnosti ( půlku těch kiláků jsme najeli v tandemu )

    31.1.2022 od H123

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.8.2023 od JR600RR

    Zdarec. Nevím jakou kdo jezdí pilu, ale já měl na Pirelli Scorpion II na zadku najeto 18tis. !!! a pak jsem se s ní teprve rozloučil... A to jsem jezdil i ve dvou a s kuframa.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist