bmw_r1300gs_cartec




Normální blinkry za led blinkry

  • 0

    21.11.2021 od MurisCZ

    Ahojte, já su úplně hotový, o elektrice vím prd. Koupil sem na Kawasaki Z1000 2011 blinkry zadní, jelikož mi 1 přestal fungovat. Na kawě ty nové blinkry fičí. Zkusil sem dát na Hondu starou ty dva do zadu a nestivi ani jeden, ani přední žárovky. Pokud koupím všechny 4 ledkove bude to fungovat? Vím že sou nějaké prerusovace a rezistory, ale su fakt manták a vůbec nevím co bude vše potřeba na prehozeni z normálních blinkru na ledky. Četl sem si na fóru nějaké věci a pochopil sem prd . Díky za radu

    Doplněno:

    Tak sem to měl úplně blbě zapojené :D už to svítí, akorát to bliká jak blázen rychle. Takže teď nevím jestli prerusovac, nebo rezistor :D ... myslím, ze většího debila na fóru nenajdete :D

    22.11.2021 od MurisCZ

    Tak sem to měl úplně blbě zapojené :D už to svítí, akorát to bliká jak blázen rychle. Takže teď nevím jestli prerusovac, nebo rezistor :D ... myslím, ze většího debila na fóru nenajdete :D

    22.11.2021 od MurisCZ

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    21.11.2021 od _Michal

    Dej tam origo, normalni a ty nenormalni mini led hod do rite.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.11.2021 od Jirkahu71

    zkus si jednotlivě ty blinkry připojit na 12v baterku, LED musí mít správnou polaritu (+ a - ) když to dáš dobře, musí svítit. přerušovač, nebo odpory řeš až ti budou svítit na motorce.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.11.2021 od pech.

    Pokud nesvítí vůbec, patrně jsi přehodil polaritu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.11.2021 od CRF1000

    ne vole, přehodil jsi blinkry...pravý musí nalevo a levý napravo

    Doplněno:

    Já jsem je kupoval jednotlivě, není pravý a levý blinkr. Na motorce sou 2 zelené dráty, 1 červený a 1 modrý. Na těch 2 ledkach je prostě červený a černý

    22.11.2021 od MurisCZ

    Já jsem je kupoval jednotlivě, není pravý a levý blinkr. Na motorce sou 2 zelené dráty, 1 červený a 1 modrý. Na těch 2 ledkach je prostě červený a černý

    22.11.2021 od MurisCZ

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.12.2021 od ja.janos

    Led blikaji rychleji to je dané asi odporem

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist