Originální díly PARTSDEPOT
pomoc Ducati Monster 1000s

 • 0

  10.11.2021 od Scheni

  Ahoj, už mi došly nápady, a prosím někoho kdo má Ducati Monster 1000 typ 992A2 M4 62kW rok 2004 popř moto se stejným motorem. Potřeboval bych na test řídící jednotku, a čidlo otáček klikovky. Ideálně Ostrava a okolí. Zaplatím zlatem.

  Motorka špatně startuje. Kdyz nastartuje, jede jakoby na jeden valec, ale pálí oba ( oba vyfuky teple ). Pálí to jakoby ve špatnou dobu, semotamo to zapálí moc brzy a motor se kousne.
  Už se otestovalo snad vše. Vyzkoušena nádrž, vč čerpadla z jiné motorky. Vstřiky vyčištěny ultrazvukem. Rozvody jsou v poradku ( neskočily), ventily OK, komprese OK, Svíčky OK, benzín OK

  Kdyz do sání nastříkám čistič brzd, tak to nastartuje normálně, a jde to i do otáček. Ale jak vyprchá, nejede.

  Poslední špatná věc může být bud řídící jednotka a nebo čidlo otáček kliky ( i když to jsem měřil měříkem a všechny hodnoty sedí )

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
 • 0

  11.11.2021 od Slávek-TDM

  Jestli na teplém motoru funguje normálně, je asi problém s chudou směsí po startu. Výfuky jsou originál? Tohle se dá doma otestovat snadno, stačí je při studeném startu ucpat na chvíli rukou a zvýšit protitlak.
  Synchronizace je OK?

  Doplnit odpověď

 • 0

  11.11.2021 od yozo444

  Ale ked nastriekas cistic brzd ta ide ok takze ecu by malo byt poriadku,snimac kluky keby bol ko by si nenastaroval. To ze si dal vstrekovace cistit ultrazvukom este neznamena ze su Ok.boli aj testovane?synchronizacia je ok? sviečky ake maju farbu?tlak paliva si skúšal?

  Doplnit odpověď

 • 0

  11.11.2021 od Anti

  Pokud by bylo čidlo vadné, měla by to jednotka vyhodit. Mám tu jednu navíc,klidně ji naprogramuju na litrového Monstera. Spíš bys měl sehnat diagnostiku,stačí kabel na Noťas
  Může být problém s čidlem teploty nebo tlaku,dávka paliva za studena je pak špatná.Vinutí obecně (snímač kliky)má problémy spíše zastudena.

  Doplněno:

  Poslední sousloví mělo být: "spíše za tepla"

  11.11.2021 od Anti

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist