bmw_r1300gs_cartec




Obecné

  • 0

    9.11.2021 od Julip2

    Mám takovou, zvrácenou myšlenku: Taky zde narážíte na dotazy typu:
    Aby moje niterní dilema rozhodnul někdo jiný?
    Vždyť jízda v jedné stopě, sedlat veterána kdysi značilo:Muž který zná co chce, sbratřen s davem, přesto uchová si hrdost a nezpyšní byť mluvil a ním i král? Muž schopen rozhodnout a přijmout následky svých (snad v pominutí smyslů nedostatečně) uvážených činů?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    10.11.2021 od CRF1000

    Máš pravdu, dnešní generace chlapů stojí za hovno...jsou to často nerozhodní měkkýši...možná je to dáno tím, děti nejsou vedeny k samostatnosti.... za ty starší mnohé věci v minulosti rozhodoval stát, rodiče nebo někdo jiný...a pokud jde o stávající generaci /vidím na vnoučatech/, v budoucnu to možná bude ještě horší
    Mnozí lidé žijí v anonymní internetové ulitě a když mají vylézt na světlo boží je to konec....

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.11.2021 od Medved

    Copak? Zacals vcera chlastat uz v osm a pul devaty se dostavila filosoficka nalada? .

    Mne nevadi, ze lidi ptaji na picoviny a chteji, aby nekdo neco rozhodl za ne. Ale vyslovene mne serou tazatele, kteri si jdou pro potvrzeni vlastniho (obvykle scestneho) nazoru a kdyz se jim ho nedostane - nekdo jim da nejake vysvetleni, ktere neni to, co ocekavali, tak to neunesou. A potom jeste ti, kteri se zeptaji a pak se po nich slehne zem, Pokladam za slusnost, napsat, v cem byl problem a jestli nektera z rad vedla k jeho odstraneni.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.11.2021 od docent

    Medvede tys trefil hřebíček na hlavičku
    To je přesně typ dotazu, které mě napadají po litru rumu ve tři hodiny ráno

    Honosně morální dotazování s jediným cílem - ukázat všem, jaký jsem geroj
    Ale snažím se s tím něco dělat. Protože ráno si pak člověk připadá jako mužský pohlavní orgán......

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist