bmw_r1300gs_cartec




Zadřený motor

Odpovědí (3)
  • 0

    25.9.2021 od yozo444

    Chudobná zmes(gufero na kuluke,falosny vzduch,problemy v karburatore),nevhodna sviecka(vysoka tepelná hodnota),zle palivo(male oktanove cislo),zle nastavene zapalovanie

    Doplněno:

    https://www.dropbox....older_nav_tracking=1

    27.9.2021 od yozo444

    Ok. Zkusim. Ale manuál jsem nikde najít nemohl..nevíš, kde by to mohlo být? Mám has gas ec 300R r.v 2010

    25.9.2021 od

    Ok. Zkusim. Ale manuál jsem nikde najít nemohl..nevíš, kde by to mohlo být? Mám has gas ec 300R r.v 2010

    25.9.2021 od Stompař

    Svíčka byla před tím taková černější, po výměně a po snížení hladiny byla světla a na konci závitu bílá.

    25.9.2021 od

    Ano. určite si ovplyvnil bohatosť. Nastav to podla manualu ale musíš s kontrolovať aj ostatné veci

    25.9.2021 od yozo444

    Svíčka byla před tím taková černější, po výměně a po snížení hladiny byla světla a na konci závitu bílá.

    25.9.2021 od Stompař

    Diky. Zkusim poresit. A není možné, že, když Mi jednou začal téct benzin z karburatoru, snížil jsem i hladinu plovaku. Nebylo to možná i tím? Že tam šlo méně benzinu než mělo. Šroub na směs jsem měl půl otočení ven, ten byl v pořádku.

    25.9.2021 od Stompař

    A sviecka aku ma farbu

    25.9.2021 od yozo444

    A sviecka aku ma farbu

    25.9.2021 od yozo444

    Dobré by bolo ak by výrobcovia dávali do výfuku EGT senzor

    25.9.2021 od yozo444

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2021 od krokoš

    Čau, tiež sa mi to stalo, u 2T . Dôvod u mňa, chudobná zmes, a blbá sviečka, Y-nka, vystrčená elektróda, bližšie k piestu. Mal som väčšiu dieru. Rozober to vyčisti, poskladaj , hlavne daj sviečku, aká tam patrí a správne nastav zmes, radšej bohatšiu. Keď je chladnejšie pýta to viac paliva. Zmes sa chladným vzduchom ochudobňuje v chladnom vzduchu je viac kyslíka. Pozor na vzduchový filter, aby tam nebola nejaká diera a bol správne naipregmovaný olejom. Ostatné, ako písal predo mnou.

    Doplněno:

    Děkuji. Jednou mi začal téct benzin z karburatoru, snížil jsem i hladinu plovaku. Nebylo to možná i tím? Že tam šlo méně benzinu než mělo. Šroub na směs jsem měl půl otočení ven, ten byl v pořádku.

    25.9.2021 od Stompař

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.9.2021 od ja1

    jj i hladinou mužeš směs ochudit,

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist