globalmoto_duben_nolan




Led žárovka svítí slabě

  • 0

    6.12.2015 od misacek205

    Ahoj, nedávno jsem zde řešil LED žárovky. Dneska jsem je zkoušel vyměnit za obrysovku, podsvícení SPZ a zadní světlo BAY15s. Všechny žárovky ale svítí slaběji, než když jsem je zapojil v autě. U obrysovky a podsvícení SPZ mi to vůbec nevadí, pořád svítí dost, ale zadní koncové světlo svítí oproti žárovce o dost méně. V autě tato žárovka svítí opravdu silně, ale jakmile ji dám na motorku, tak je to o dost slabší( když je v autě, tak se do ní nedá skoro podívat očima aby mě nebolely, jakmile je na motorce, tak se do ní můžu dívat pořád). Ale brzdové světlo, které se napájí z baterky svítí velice intenzivně. Přední halogenová žárovka BA20d 35/35W svítí beze problému intenzivně. Když tam vrazím obyč. žárovku, tak svítí mnohem silněji. Nenapadá někoho, co by to mohlo mít za příčinu? Děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    8.12.2015 od wáca

    zkus nabít baterku a pak to vyzkoušej, nebo napoj na motorku přes kabely baterií z auta.

    Doplněno:

    Sakra nechtíc jsem klikl na mínusko a nejde to zrušit, nicméně prohodil jsem svorky na žárovce od brzdového a koncového světla a najednou to funguje. Nechápu proč, na normální žárovce to bylo naopak, ale fuguje to, děkuji za rady :)

    8.12.2015 od misacek205

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.12.2015 od kunna1

    LEDka je veľmi citlivá na napätie. Pri poklese pod 12,5V svieti veľmi slabo. Skúšal si s naštartovaným motorom?

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.12.2015 od misacek205

    Ano, právě bez motoru žárovka nesvítí vůbec. Podle mě je osvětlení motorky napájeno přímo z alternátoru, protože při startování žárovky poblikují,

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist