bmw_r1300gs_cartec




Vadný karburátor

  • 0

    30.11.2015 od Koubafox

    Zdravím,mám problém s karburátorem,nastartuju jen se sytičem a mám vyšší otáčky než jak to bylo dřív,po chvilce ho vypnu ale otáčky klesnou po delší době.Hned mi zrudne koleno za válcem a střílí se z výfuku.Ikdyž je moto zahřáté tak to bez sytiče nechytne.Při jízdě se někdy zvednou otáčky a pak zas klesnou.Pujčil jsem si jinej karbec a bez problému to šlape.Nevíte co by to mohlo být?Prohodil jsem už trysky,snímač nastavení šoupěte,spodní díl s pumpičkou, ale bez výsledku.Nechce se mi kupovat novej.Je to keihin fcr-mx 39mm

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    30.11.2015 od ja1

    máš to chudý. asi je ucpaný nějaký kanálek asi od volnobehu..ultrazvuk nebo pořádně proštourat všechny kanálky

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.12.2015 od Slávek-TDM

    Ano, mas to chudy jak pise ja1, ale muj tip je, ze ti to nekde prisava falesnej luft. Zkus za behu motoru ostrikat karbec sprejem na brzdy (ale opatrne, abys motorku nezapalil) Nechybi ti nekde v tvem karburatoru O-krouzek nebo sroubek? Co tesneni kolem pumpicky? Nebo vlasova trhlina?

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.12.2015 od Mi_Tr

    Také přidám…..

    Dělal mi to stejné HUSABERG karburátor FCR – a byla ucpaná volnoběžná tryska !!
    Vyměnila se a vše v pořádku …

    Pravidelně odkaluj karburátor, čisti filtr a doporučuji dát i benzínový filtr……

    Miran

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.12.2015 od Koubafox

    Děkuji za rady vše vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl.Na ultrazvuku jsem ho měl ale zjistil jsem že nerozebrali prostřední díl.Tak uvidíme´díky

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist