globalmoto_duben_nolan




řazení rychlostí

  • 0

    17.8.2021 od Petan12131213

    Čau mám takovej dotaz. Koupil sem Hondu cb 500f a když řadím z jedničky na dvojku tak mi občas skočí neutrál a pak když tam chci dořadit dvojku tak de přes zuby a když sem kouknul na řadičku a přepákování tak je tam vůle. Když motorku postavím na stojan a vezmu za řadičku tak s ní hejbu nahorů a dolů celkem 4mm je to normální nebo tam být žádná vůle nemá ?
    Ještě sem se nesetkal s motorkou aby mi takhle lítala řadička. Tady je přepákování a všude sou vůle.
    Před tím sem měl Suzuki gs 500e a tam sem řadil uplně vklidu špičkou a rychlosti tam šly samy.
    Pokud máte taky někdo tuhle Hondu tak budu rád pokud mi napíšete jak to máte vy tu řadičku jestly taky takhle lítá nahoru a dolů.
    Díky.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    17.8.2021 od Pedl

    Dáváš správné otáčky když řadíš? Taky jednička a dvojka se musí řadit trochu s důrazem, u každé motorky je to jiné.

    Doplněno:

    U jinejch motorek sem tohle nikdy neřešil. Před tím sem měl Suzuki gs 500e a tam sem řadil špičkou a rychlosti tam šly samy tady je to hlučný a takový křupnití se vždycky ozve.
    Ale jinak díky za odepsání.

    18.8.2021 od Petan12131213

    Na otáčky se nedívám jednou vytočím motor víc jindy míň.

    17.8.2021 od Petan12131213

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.8.2021 od katetorna

    cauko, me se to delo taky s Hondou u 1 a 2, chce to vic otacek a durazneji spickou podporit radicku

    Doplněno:

    No já když ten motor začnu vytáčet tak je to ještě horší a mechanik v servise říkal že když se motor ohřeje tak to řazení z 1 na 2 jde špatně když to prej projížděl. jednou sem rozjel jedničku pořádně a když sem řadil 2 tak tam ty zuby jen rachotily takže ted už jedničku moc nerojíždím. A rychlosti tam kopu víc silou.
    Díky za odepsání. A vy tu Hondu ještě máte ?

    30.8.2021 od Petan12131213

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2021 od Hatakka

    Ahoj, taky se mi to obcas stava, rekneme tak jednou za vylet. Prozatim jsem se nenaucil jak to resit, snad jento co pise katetorna prede mnou, durazneji zaradit.

    Doplněno:

    Jo já tam ty rychlosti už kopu na sílu a uvidím co na to motor jestly to vydrží. Každopádně mi to na tý motorce dost vadí.

    1.9.2021 od Petan12131213

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist