globalmoto_duben_nolan




Dotaz k motorke Benelli 752s

  • 0

    17.8.2021 od ArzeniT

    Ahojte,

    Chcel by som poradit. Mate niekto skusenosti s touto motorkou ?

    Som novacik a chcel by som si kúpiť svoju prvú motorku a uvazujem nad benelli 752s. Paci sa mi vzladavo a nepotrebujem pekelne rychlu motorku chcem si skor uzit cestovanie nech mi prinasa radost. Vyuzite by bolo cesta do prace + nejake vylety po slovensku / cz. Mam 1.94m.

    A zvazujem este nad Honda cb650 neocafe ale samozrejme ta uz je drahšia.
    Cena benelli sa na slovensku pohybuje za 7000EU, Honda 7700EU.

    Dakujem za kazdu radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    18.8.2021 od hondaman1

    skusenosti s benelli nemam ale urcite pri tak malom cenovom rozdiele by som isiel do japonskej moto

    Doplněno:

    pri honde mas lepsiu dostupnost dielov a lahsie ju predas

    19.8.2021 od hondaman1

    Ďakujem za radu ??

    18.8.2021 od ArzeniT

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.8.2021 od krokoš

    Čau, motorka je pekná, ale ty si škaredý, nie, robím si srandu, ale pri tvojej výške by si mal na to sadnúť a nech ťa niekto sfotí, či na tom nevyzeráš no...smiešne. Pozor nech to fotí niekto kto vie, alebo, aspoň nech si čupne a nafotí to nie zhora, lebo to bude úplne hnusné. Nech si čupne a fotí to na výšku pasu. Teraz ma tu opľujú , ale čo povieš na NC-čko.? To je asi väčšie. Pošpekuluj, syn chcel tiežTriumph, ale má výšku ako ty. Ešte, ako sa na tom cítiš, treba skúsiť.

    Doplněno:

    Ahoj díky za radu. K tej NC, mne sa moc tie cestovateľské moto nepáči ?? som skôr na nejaké scramble alebo naháč ...ešte som rozmýšľal nad mt09 ale myslím že to už je moc silné. No jasne s tou výškou máš absolútnu pravdu

    18.8.2021 od ArzeniT

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.8.2021 od CRF1000

    to nejsou motorky na cestovani ani do prace, nema to skoro zadnou ochranu fouka na tom...na nejake kratke blbuti asi dobre.....s takovou vyskou tam budeš zalomeny an 3x....
    se 194 cm bych se zajimal o nejake adventure-cenduro

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist