globalmoto_duben_nolan




Honda cbr 125 mi nechce nastartovat na prvykrat

  • 0

    28.11.2015 od palino47

    Dobry den , mam hondu cbr125r a pocas sezony mi zacala niekedy vynechavat plyn ked som pridaval no myslel som ze to nieje take vazne ze to bude benzinom lebo som dlhsie nejazdil no zacala tahsie startovat az ku koncu sezony som ju nemohol nastartovat stale zdochla.. Tak som ju dal servisakovi a povedal ze bude stacit precistit palivove cerpadlo ze to vsetko bude v pohode ... No od kedy to spravil tak musim aspon tri krat natahat cerpadlo pokial mi motorka chyti normalne zeby isla na volnobeh .. Neviem co s tym :( neviete mi poradit ? :)

    Doplněno:

    Je to honda cbr 125r r.v.2008 a ma v strekovanie

    28.11.2015 od palino47

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 1

    28.11.2015 od tanoz

    Ahoj,...
    Takhle to skoro vypadá na přidřený motor. Ale také Ti mohlo vypovědět službu zapalování, nebo nějaká jeho část. Tuhle mašinu již nemáme, ale myslím, že by jsi měl vylučovat věci co jdou. Pak Ti určitě zbyde nějaká banalita. Vzpomínám si na to, jak nás potrápila obyčejná prasklá hlavní žárovka. Věc, kterou mi neodstranil ani odborný servis. Až po roce trápení měnění a rozebírání na sebe upozornila.
    Dej si dohromady všechny body kolem zapalování, vč. možnosti prsaklého těsnění pod hlavou válce. Palivo jde kam má? Nevázne někde? Je všechno čisté? Co svíčka? Nová? Dává jiskru jak má? Má jiskra správný odtrh? Co kabely? Neprobíjí někde? Teď si nejsem jist, jak je to s indukcí a co relátko? (Kdyby nešlo, tak jej doma ještě asi najdu.) Nech si změřit tlak ve ve válci. Může Ti profukovat těsnění a to potom nenastartuješ. Nebo pokud ano, tak může vynechávat po zahřátí a ztrácet na výkonu. Taky by mohl být prasklý pístní kroužek, i když tato závada se dle mých informací snad ještě nikomu neobjevila. Teď máš na to ideální čas. Zatopit si v garáži pustit si muziku a prostě tu krásku trochu prozkoumat. Obyčejně to ale nebývá nic vážného. Vždyť máš HONDU...

    Doplnit odpověď

  • 1

    26.4.2016 od palino47

    Dal som ju do Hondy no vymenili hadicku preverili vsetko a stale nestartuje :( ja uz som z toho strateny .. Sviecka vymenena vsetko skusali ja uz neviem... To nastartuje vytiahne das na 1000 otacok skape... Znova nastartujem vytiahne na 1500 skape a po tretikrat uz vacsinou vytiahne na 2000 a drzi

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.11.2015 od Bramborovy_kral

    strikni pod svicku benal ..pokud zabafa tak je to benzinem,pokud ne tak elektrika...zda mas tlak ve valci,na to staci zaradit za dve a roztlacit,pokud nemas cit tak kdyz jednicka na sterku blokne kolo,tak v poho

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.12.2015 od cz.topinka

    Čau, na nějaký prasklý těsnění a podobný bláboly zapomen, je to jednoduchý motor a takový "zavady" bývají většinou údržbou.
    Svíčka, hadice přívodu benzínu, vzduchový filtr, nasávání podtlaku u airboxu. Atp. Pokud se v tom nevyznáš a nedokážeš si to rozmontovat tak ti stejně nic jiného nezbývá než to někomu svěřit.

    Doplnit odpověď

  • 0
  • -1

    29.11.2015 od Honala

    Nastav si bohatost směsi, mě to taky dělalo při rychlém řazení nestíhal dotíkat.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist