globalmoto_duben_nolan




Zvíšení spotřeby.

  • 0

    13.6.2021 od degenen

    Dobrý den, už rok mám speedfighta a ani jeden problém teď jsem vykuchal originální výfuk, dal otevřené sání vzduchu a najednou z 1,5l/100km mi stoupla asi na 4l/100km ale na rychlosti se nic nezměnilo.....je to možné nebo se stalo něco jiného?
    předem mockrát děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    14.6.2021 od ja1

    tak jsi vytunil akorat spotrebu, ted to vrat do originalu a aspon víš že domací tuning je k ničemu

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2021 od CRF1000

    skůtr se tuní trochu jinak, u těch malých bzučáků se laboruje v válečky a variátory, s kontrastní pružinou...podstatou je bud přizvednutí otáček lehčími válečky případně jiným sklonem přepážek variátoru a tedy i jinu drahou valůečků/ co dá trochu lepší akceleraci za cenu zvednutí otáček a stagnaci nebo spíš snížení maximálky, nebo se laboruje s válečky - posuvníky typu dr. pulley, kdy se dosahuje jiný převod, kdy je řemen mezi přední poloremenici a variátorem vytlačen válečky do vyšší polohy, pri stagnaci nebo snížení původních otáček....nepatrně se tím zvedne maximálka....

    Doplněno:

    lepší vyplachování a nějakého půl koně zajistí akrapovič nebo jiné značky, myslím homologované výrobky...

    14.6.2021 od CRF1000

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist