globalmoto_duben_nolan




Jakou tuhost zadní pružiny?

  • 0

    18.11.2015 od Husaberg99fx600

    Zdravím potřeboval bych radu jakou mi doporučíte tuhost zadní pružiny.Mám 120 kg a pořád mi to jde na doraz když se odlepím od země,tak jsem si říkal že bych skusil novou pružinu centrálu ale nevím jak se počítá tuhost resp.jaká by byla ideální na moji váhu?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    18.11.2015 od Boris.Big

    čau to Ti ideálně zodpoví a příslušnou pružinu prodá každý prodejce KTM. Já vím tolik že na motocykly se v továrně montuje tlumič s tou nejslabší pružinou pro jezdce váhy 70-80 kg ( včetně výstroje ) a že k mání jsou další dvě tvrdosti pružin - myslím že vždy je odstupňováno vždy po 10ti kg a že pružiny jsou barevně odlišeny. Tzn pro tebe asi ta nejtvrdší pro váhu 90-100 kg

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.11.2015 od mirza

    Mrkni do manuálu. Tam je to všechno popsaný ale na tvou hmotnost určitě tu nejtvrdší a i ta bude na hraně. A když už tak si kup i přední pružiny. A nech si doladit hydrauliku protože jsi o hodně těžší než na co to bylo nastavený ve výrobě.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.11.2015 od HrusinT

    Rozhodně sáhni po te nejtvrdší dají se už sehnat neoriginální pružiny s větší tvrdostí jestli by jsi měl zájem mam v bazaru originál z moji motorky měnil jsem ji za měkčí a puvodní majitel měl tak sto kilo tak by se ti možná šikla na ceně by jsme se dohodly

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist