globalmoto_duben_nolan




přední světlo málo svítí

  • 0

    19.5.2021 od M4K

    Dobrý den.
    předení světlo málo svítí. 6V soustava, nová žárovka 35W. Nemáte někdo zkušenost co by to mohlo být za problém. Je to ještě Califový světlomet. Nechce se mi věřit že to "blbě" svítilo už z výroby.
    Díky za odpověď.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    19.5.2021 od combust

    Úbytky napětí na kontaktech v elektroinstalaci, zmatovělá odrazná vrstva (osleplý reflektor), mizerná žárovka, baterka co má nižší napětí než by mělo být .... málo sexu-špatný zrak.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.5.2021 od cmiral

    Ano nově napařená parabola dělá hodně, moje jawy s nini už svítí slušně s 6V Vape i s klasikou a s regulátorem AEV jsem na dobíjení zapomněl. Možná máš problém jen v ukostření světla. Nedávno jsem kupoval na bazoši solidně provedené nové elektroinstalace.
    https://motorky.bazo...-simson-a-tatran.php

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.5.2021 od rraadduuzz

    A to, že svítí málo, jsi zjistil jak? Když ses podíval do svítícího světlometu a nebo při jízdě ve tmě vidíš kulový? Hoď sem fotku paraboly no a další akce budou následovat...

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.5.2021 od bumla

    Měl jsem tu samou motorku, ten samý problém. Vyřešil jsem to nainstalováním VAPE 12V + parabloa ze škodovky + H4 žárovka. Jinak věř, že to "blbě" svítilo už z výroby. Další možnost je nejezdit v noci

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.5.2021 od Zx-10RCarlos

    Není tam vložena čirou náhodou žárovka 12V místo 6V?

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.6.2021 od jamalah

    ukostření světla-634 je na to citlivá + objímka světla je tam zelená plastová. Kupoval jsem novou,ale asi turecká, kontakty nic moc. Pak sehnaná nová česká a svítí jak zamlada. V té plastové objímce se to asi časem dost vypaluje a dráty pracují.....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist