bmw_r1300gs_cartec




ztrata vykonu,vysoka spotreba

  • 0

    8.5.2021 od Tomas891

    piaggio x9 500 Zdravim,potreboval bych radu ptz uz nevim po cem jit,skutr cca v 5000 otackach ztrati vykon max rychlost cca 140 kmh,na miste motor jde vytocit max na 7500ot,spotreba je 8,1L/100km.jinak skutr chyta na otoceni a do 5000 ot jede uplne normalne.
    vymenen vzduchovy filtr,svicka,tlumic vyfuku,serizene ventily
    Kdyby mel nekoho napadlo cim by to mohlo byt tak budu moc vdecen

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    9.5.2021 od Weezer

    Ahoj, koukni na variátor. Válečky, řemen a nejpravděpodobnější je spojka...

    Doplněno:

    ahoj,variator se chova stejne jako na druhem totoznem skutru a nejde do otacek ani na centralu

    9.5.2021 od Tomas891

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.5.2021 od stnd

    Jestli jsi měnil filtr a tlumič za neoriginální, bude dost pravděpodobně špatná směs. Při tom se taky musí ladit karburátor / dohrát jiná mapa ;)

    Doplněno:

    filtr original,tlumic vyfuku take,menil jsem ho ptz mel vysypane prepazky a myslel jsem ze to je pricina problemu

    9.5.2021 od Tomas891

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.5.2021 od CRF1000

    víš proč nekoupíš akrapovič na piaggio pod 12 litrů?

    Protože akrapovič musí zajistit lepší vyplachování motoru ( to musí skutečně pečlivě spočítat) pak musí zajistit aby nedošlo ke zhoršení emisí a hluku...výfuk musí nechat posoudit v technické zkušebně a schválit národním orgánem...ty zkoušky si musí ZAPLATIT....za tu námahu a náklady dostane "éčko", které garantuje skůtru lepší zvuk a subjektivně plynulejší chod....

    takže den tam oem tlumič a vrat se ještě jednou k těm ventilům...pokud je ještě nemáš propálené

    pokud chceš s někým závodit, doporučuji gileru GP 900..nebo A-SRV 850.statré piaggio dej na bazoš

    Doplněno:

    vyfuk je OEM,dnes jsem meril tlak motoru a stejna hodnota jako na drhem stejnem skutru

    9.5.2021 od Tomas891

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.5.2021 od multis

    Zkontroluj tlak paliva, když se čerpadlo zahřeje, dává menší tlak a motor v zátěži nejde vytočit.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist