globalmoto_duben_nolan




Rozšíření bočního stojanu - Honda Varadero

  • 0

    27.4.2021 od JadaH

    ahoj motorkáři.Není mezi Váma někdo hodně šikovný kdo by mi vyrobil Rozšíření bočního stojanu ?Koukám jako blázen co za to chtějí.Přes Čínu se sehnat nedá.Je tam snad pro všechny značky,ale Varan chybí :(.Našel jsem u nás nejlevnější na marselus.com,ale i tak za kus plechu dát přes 500kč se mi nechce.Poradí někdo ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    28.4.2021 od Lubát

    Když jsem před lety kupoval Varana, tak rozšíření měl. Původní majitel se s tím vůbec nesral a navařil tam ,,kus plechu-plocháče´´. Účel to plnilo a ničemu nepřekáželo. Pokud to nepotřebuješ mít sundávací a zastamdací , tak to tak udělej taky a máš to ,,zadarmo´´.

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.4.2021 od Kov

    Kus plechu a svařečku...?

    Doplněno:

    Ja jsem sebou vozil placaty kus tvrdeho materialu. Jakysi plast smichany s kdovi cim. Clovek to stejne potrebuje jen obcas. Smutne je ze se uplne stejne bori i hlavni stojan a navic jen na jednu stranu. Tohle maji hondaci kapku nedomyslene.

    2.6.2021 od Kov

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.4.2021 od Stimul11

    čau mám taky varana koupil sem přes Wisch universal a je na hovno..nejde nijak přidělat, plastová placka, nejde nijak přidělat, ale prostě udělat ovál z plechu a bodnout, kdykoliv se dá sundat a nebo vkapse vozit prkýnko

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.4.2021 od Lukyvaran1

    Mám polotovar botičky tak se stav v Pelhřimově za 200 je tvůj

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.5.2021 od Fiko

    Vozím s sebou víčko od zavařovačky, když potřebuji parkovat na něčem měkčím.

    Doplněno:

    Vicko je blbost. Potrebujes neco co se nepromackne

    2.6.2021 od Kov

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist