bmw_r1300gs_cartec




Baterie

Odpovědí (3)
  • 0

    23.4.2021 od Saints

    Ked napises len "Mam problemy se startovanim", tazko sa niekomu poradi v com je problem ...
    Ak sa v tom nevyznas radsej to daj do servisu ... lebo problem moze mat napr. karburator - stara mebrana, benzin 95, atd ...

    Doplněno:

    Když se mi už otočí motor, tak to nastartuje v pohodě. Není 190A na tento motor málo?

    24.4.2021 od Píla66

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2021 od Kabčo

    Čau, originál batéria by mala mať 210 A a viac. Nová sviečka by nebola na škodu. Ja som mal problém zo štartovaním keď som po zime dával novú batériu a je to striekačka. Ale bolo to tým že predchádzajúci majiteľ tam skoval dráty od USB zásuvky a skoro som si zapálil motorku

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.4.2021 od libor600

    Výkon baterie, který popisuješ by měl pro Hondu 750 Shadow stačit. Teď jde o to, aby ta baterka kterou jsi koupil byla v pořádku. Tady nepomůže nic jiného než ji změřit zátěžovým měřákem. Myslím že se již mnoho z nás napálilo koupí rádoby nové baterky a ve finále se ukázalo že nebyla dobrá. zejména pokud se závada objevila po výměně baterie. Předesílám že dobrá baterie v nabitém stavu musí ukazovat minimálně 13V měřeno voltmetrem. Pokud naměříš pod 12,5 je to špatně. Ještě doporučuji zkontrolovat kontakty jejich správné dotažení a dobře dotažené ukostření na rám motorky Jen pro zajímavost poradců - Honda Shadow má 4 zapalovací svíčky (2 na válec) a a r.v. 2002 je zaručeně karburátorová verze

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist