megamoto_dunlop_kveten
Dovoz z Rakouska

 • 0

  8.4.2021 od mikouš

  Ahojte,
  rád bych si koupil novou Hondu CB300R, v prodejně Hondy jsem se dověděl, že tyto motorky pro malý zájem se nevyplatí do ČR už dovážet.
  Dala by se koupit nová v Rakousku - a byrokracie s tím spojená by byla snesitelná, nebo to nestojí za to ??
  Máte s tím někdo zkušenosti, konkrétně v Rakousku ( nejlépe blíže k Českým Budějovicům).
  Děkuji

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
 • 0

  8.4.2021 od Skrunch

  Divím se, protože pokud jsi byl u autorizovaného prodejce Honda, že Ti nijak nevyšli vstříc?? Pokud máš zájem o tento stroj...nemyslím si, že oni by nemohli vykomunikovat třeba s našimi rakouskými dealery její dovoz do ČR a následně by sis ju mohl zakoupit (ještě bych zkusil jinou autorizovanou prodejnu Honda, ono je to někdy o lidech ).
  Neřekl bych, že by u nás byla nějaká byrokracie s dovozem nového stroje ze zahraničí a jeho přihlášení, zvláště pak když jde o zemi EU a "šengen".

  Doplnit odpověď

 • 0

  8.4.2021 od jiri.kaspi

  To bude o dýlerovi, protože v Ostravě ji jako novou normálně prodávají:
  https://www.motorkar...b-300-r-1546680.html

  Navíc tuším, že Honda pro střední evropu a to jsme i my má ofiko zastoupení právě ve Vídni. Takže pokud si byl u Bartyzala, když píšeš o Budějovicích a tam ti nevyšli vstříc, zkus třeba Pražáky. Sami se připravují o kšeft.

  Doplnit odpověď

 • 0

  9.4.2021 od luban.vbc

  Ahoj. Dovoz z Rakouska je bez problémů. Musíš počítat, že budeš u nové motorky nejspíš platit DPH, případně pokud bys tam kupoval předváděčku, tak ať má přes 6000km, pak plata DPH odpadá.

  Ale jak píšou ostatní, pokud tě jeden prodejce odmítl, obrať se na jiného, ten který chce prodávat ti ji určitě novou sežene....

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist