bmw_r1300gs_cartec




Zapojení ukazatele zařazené rychlosti gear

  • 0

    5.4.2021 od kulman

    Zdravím chci zapojit ukazatel zařazené rychlosti gear z číny na v-stroma 2002.Jsou tam tři kabely červený , černý a bílý.
    Zkoušel jsem to zapojit podle rad do konektoru který je na levé straně pod sedlem , ale tam vedou jen dva kabely . Zkusil jsem teda zapojit červenej na + a černej na - ,ukazatel po zapnutí ukáže postupně všechny rychlosti pak bliká F a aby to fungovalo na řazení tak bych potřeboval vědět kam zapojit ten bílý kabel a nebo radu co dělám špatně tak díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    5.4.2021 od _Michal

    A není ten bílej třeba kostra? Zkus to.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2021 od ronda

    Nepatří na neutrál ? Mám nějakou obdobu a tam to neutrál tak nějak "kalibruje".

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2021 od pkkaca

    Hoj,mělo by to být-černý na kostru.Mrkni tady na nick mil750,ten si to dělal na svý moto sám a musím říct,že za 4 kila z číny a funguje to na 100%

    Doplněno:

    na 2002 a 2003 není a konektor vyvedeny signál kvaltu,jen kostra a signál.pro přepnutí do diagnostické módu. Od 2004 tam jsou další dva vodiče +12V a zařazeny kvalt. já to u 2002 vyřešil čtením napětí z GPS na konektoru pod nádrží. Doplněno o měřením napětí a teploty vzduchu vše vyvěšeno na OLED displej. .Ale převodník není problém překopat na LED sedmisegnentovku s vyvedenymi vodiči pro každý kvalt extra tj. 7-8 vodičů.

    8.4.2021 od jsmach

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2021 od LiborGSXR

    máš k tomu návod ukaž

    Doplněno:

    myslíš návod k tomu mému OLED nebo k převodu na 7 segmentů?

    21.5.2021 od jsmach

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.4.2021 od Bigmen_cz

    To samé chci pořešit já. Návod by se hodil, díky!

    Doplnit odpověď

  • 0

Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist