bmw_r1300gs_cartec




zhasínají budíky

Odpovědí (6)
  • 0

    31.3.2021 od juryna007

    Ahoj, a volnoběh je v pohodě.? Myslím jestli není málo

    Budeš mít nejspíš altík na pochodu. Uhlíky..

    Oprava sám tak do 400 stovek když to dáš na repasi včetně ložisek tak zhruba 1000..

    Doplněno:

    ve volnoběhu dobrý..jen mi zhasnuly budíky, a jak sem zhasnul světla tak jsem viděl napětí jak jde zase nahoru....jinak jak jsem přidal plyn tak najednou zase v poho ale po chvilce zhasnuto a napětí šlo dolu..u garáže jsem nenastartoval bylo tam 10V

    31.3.2021 od Stimul11

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.3.2021 od JiriBN

    Píšeš, že máš novou baterku tak jako první zkoukni dotažení kontaktu a až pak řeš dobíjení. Je tu nekolik návodu na postup měření tak pohledej v historii fóra.

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.3.2021 od Kire640

    Může být špatná i ten nový akumulátor

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.4.2021 od jawasy

    Začal bych od akumulátoru .Prošel bych instalaci, především zda není někde uvolněná kostra, vyčistil a prostříkal jednotlivé spoje(svorkovnice). Pokud by se to nezlepšilo pak už jedině regulátor nebo alternátor.

    Doplněno:

    takže na relátku pecička a malinko nafouknuté...objednal sem již jiný, ..tak snad...

    1.4.2021 od Stimul11

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.4.2021 od Slávek-TDM

    S relatkem (at uz jakymkoliv) nema dobijeni nic spolecnyho. Bud je v haji alternator nebo regulator.
    Otestovat muzes pomoci navodu treba takto:
    https://www.motorkari.cz/tema/?t=124432

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.4.2021 od Koodl

    Jo, jo HONDA. Dříve než vyměníš všechny možné součástky elektroinstalace, tak se zaměř na kostru.
    Někde pod budíkama ve svazku elektroinstalace je konektor, do kterého jsou svedeny vodiče kostry. Pokud zhasínají budíky a "cvrlikají" relé, tak jsou konektory zoxidované a spotřebiče nemají ukostření. Může to dojít tak daleko, že ti může na cestě zhasnout motor a už nenastartuješ. Rozdělat, vyčistit a složit. Docela by mě zajímalo kolik by tato oprava stála v servise.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist