globalmoto_duben_nolan




Volnoběh nedrží otáčky

  • 0

    14.3.2021 od standazdrazil

    Zdravím,
    pokud jsem podobné téma přehlídl, tak se omlouvám.



    Vkládám sem odkaz na video, kde jsem se snažil zachytit svůj problém.

    Mám FZ8 kupovanou cca v 18tis, nyní 40tis, doposud bez problémů. Pravidelně měním olej, filtry. Minulý rok si řekla o nové svíčky, jelikož nechytal řádně jeden válec, ovšem po jednom umytí se situace opakovala a "jakoby" nešel opět jeden válec. Vše se nechalo vyschnout, nepomohlo, koupily se opět nové svíčky a bylo po problému. Ale po jedné projížďce mi skáče takto volnoběh. Neví někdo čím by to mohlo být? Jde mi o to, až budu volat do servisu, abych jakš takš věděl co říct. V těchto kilometrech si motorka zaslouží nějakou péči.

    Předem děkuji.

    Doplněno:

    po servisu: seštělovány podtlaky, seřízeny ventily, oprava hadiček ve stříkačce a zas jede jak má :)

    4.7.2021 od standazdrazil

    Cívky jsme taky procházeli a voda tam nebyla. Ale v červnu jdu do servisu, tak uvidíme na co příjdou. Pak dám vědět :)

    17.3.2021 od standazdrazil

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    14.3.2021 od Skrunch

    Seřídil bych ventilové vůle. Pokud máš najeto 40 tis a nedělaly se, je nejvyšší čas.

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.3.2021 od Branas_23

    Az budes volat so servisu, rekni to co rikas nam, ze nedrzi volnobeh ;) netreba si vymyslet jakykoliv pohadky

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.3.2021 od milor

    40000 je první interval, tam by problém s vůlemi být neměl.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.3.2021 od Slávek-TDM

    Muzou byt v haji zapalovaci civky / fajfky. Nenatekla k nim voda? Vim, ze treba SuperTenere na to trpela, ale ta pred hlavou valcu nema chladic (ten je na boku), takze vsechna voda za deste vali rovnou na ne.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist