globalmoto_duben_nolan




Seškrcení moto na 35KW

  • 0

    9.3.2021 od OndraPro

    Zdravím,
    potřebuju poradit se snížením výkonu na motorce Kawasaki zr7 (57kw -> 35kw). Na konci léta mohu dělat papíry na neomezenou, ale vůbec nevím, jestli to tenhle rok vůbec rozšířím kvůli koroně a navíc bych chtěl jezdit už už z jara. Tak to potřebuju vyřešit možností snížením kw na motorce.

    Jsem z Pelhřimova (vysočina), mohli byste mi prosím doporučit někoho nebo servis, kde by mi to snížení mohli udělat v nejbližší době (do 2 měsíců třeba). A kdyby to nebylo až na druhé straně ČR, taky bych byl rád. Třeba Praha nebo okolí by bylo v pohodě. Zatím jsem všechno našel až někde u hranic Německa. díky za pomoc

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    10.3.2021 od RTourer

    Co Moto Soukup Jičíněves?

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.3.2021 od RTourer

    Co Moto Soukup Jičíněves?

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.3.2021 od CRF1000

    snižovat výkon může jen firma která má k této činnosti povolení od MDCR....zavolal bych akreditovanému zástupci značky, protože v ČR neexistuje veřejně přístupný seznam firem, kterým MDCR tuto činnost povolilo

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.3.2021 od Spitit

    V Třebíči je Moto Trade kde oficiálně snižují výkon. Já na svou ZR7S snižoval výkon na 35kw u REPREmoto v Opavě, teď už to je MotoTrend ale to už máš trochu více z ruky ;)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist