globalmoto_duben_nolan




Nejde zařadit rychlost

  • 0

    6.3.2021 od bohdung

    Zdravim , mám motorku honda mtx 80 rii , mám takový problém, dnes jsem jezdil všechno v pohodě , ale když jsem se vracel domu tak jsem se na chvili zastavil a vyřadil . nastartoval jsem chtel zařadil 1 , pak jsem chtěl dát 2 ale nešla naskočit , ani neutrál nejde , a nevim co s tím , jediné co mě napadá je vydlička řízení

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    7.3.2021 od Weezer

    Ahoj, koukni na spojkove lanko, jestli spojka správně vystavuje

    Doplněno:

    Převodovka v MTX má tři řadicí vidličky, ale aby jsi se na ne podíval musíš rozpůlil motor, ale pokud ti to dělal kamarád co to dělá hodně dlouho určitě vidličky kontroloval, takže bych mu to dal znovu ať to zkusí lépe a radostněji. Takhle aniž bych to viděl víc asi opravdu nezvládnu, ale vsadím se, ze primární problém není ve vidlicce to bude důsledek....

    8.3.2021 od Weezer

    koukl jsem se a správně vystavuje , právě že tam jsou nový lamely , novej držák spojky , páčka , a bylo to naladění od kámoše který to dělá už hodně dlouho , spojka neprokluzovala , všechno v pohodě , dnes jí umeju vapkou motorku , vypustim olej a kouknu se jestli se tam je všechno v pohodě , jestli jo tak to asi fakt bude ta vidlička jak tam dává rychlosti

    7.3.2021 od bohdung

    koukl jsem se a správně vystavuje , právě že tam jsou nový lamely , novej držák spojky , páčka , a bylo to naladění od kámoše který to dělá už hodně dlouho , spojka neprokluzovala , všechno v pohodě , dnes jí umeju vapkou motorku , vypustim olej a kouknu se jestli se tam je všechno v pohodě , jestli jo tak to asi fakt bude ta vidlička jak tam dává rychlosti

    7.3.2021 od bohdung

    koukl jsem se a správně vystavuje , právě že tam jsou nový lamely , novej držák spojky , páčka , a bylo to naladění od kámoše který to dělá už hodně dlouho , spojka neprokluzovala , všechno v pohodě , dnes jí umeju vapkou motorku , vypustim olej a kouknu se jestli se tam je všechno v pohodě , jestli jo tak to asi fakt bude ta vidlička jak tam dává rychlosti

    7.3.2021 od bohdung

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist