bmw_r1300gs_cartec




Nádrž Honda CB1000R kde koupit

  • 0

    29.1.2021 od mik119

    Ahoj,

    dávám po nehodě dohromady Hondu CB1000R rv 2011 a vrazil jsem do ní již nemalé peníze.Jediná věc,co mi schází je sehnat jinou benzínovou nádrž v bílé perleti (NHA16P).Zatím mi nikdo nebyl schopen nádrž pořádně opravit a hlavně neumí udělat přesně tu bílou perleť.Již jí mám podruhé v lakovně(oprava předešlé opravy-jiná lakovna.Z bílé mi udělali původně spíš stříbrnou).
    Zkoušel jsem novou nádrž objednat u Partsdepot,ale bohužel prý nikde není na skladě (info o dostupnosti u nich ukazuje že je,ale není).Z Hondy (u nás v ČR) si vyžádali moje VIN a víc bez komunikace...
    Nevíte někdo,kde jinde se u nás dá sehnat třeba starší ale nepoškozená nádrž v origo bílé perleti NHA16P?Na bazarech nejsou a nic jiného než Partsdepot neznám.Děkuji moc za nějaké tipy a rady.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    30.1.2021 od krokoš

    Čau, keď to zháňaš len kvôli laku tak tu na fóre osiris lakuje a ako som počul dobre. tebe to lakovali nejaký zastarlí lakoši, lebo pod tie perleťové laky musí ísť správny základ ( odtieň), totiž slabo kryjú a ten základ potom mení odtieň konečného laku. V snahe to napraviť tam dajú viac vrstiev , ale potom to vyzerá tak ako si napísal. Perleťové laky sa používajú už viac ako 20 rokov, pozor perleťový je vyšší level ako metalíza, tá je staršia. Neverím, že nedokážu urobiť v dnešnej dobe správny odtieň, robil som v autoservise a začínal som s miešaním farieb ako úplný laik, ale po pár školeniach v PPG a dodržaní správneho postupu nanášania lakov a tiež v namiešaní podľa správnych pomerov to musí byť OK. Skús to s osirisom , bude to na sto percent lacnejšie ako nová nádrž, držím palce.

    Doplněno:

    Ale já vím,jak ta nádrž vypadala když byla v pořádku a opravdu byla stejná na obouch stranách.Lakýrník si s ní jenom nevyhrál.I ten lakýrník co to má teď na opravu,tak povídal,že to není dobře uděláno

    30.1.2021 od mik119

    Čau, aby som ťa vyviedol z omylu, tá nádrž, ako aj iné výrobky nemusí byť ani od nova presný zrkadlový obraz druhej strany. Je to tak aj u áut a takisto aj u motoriek. U mojej motky je nádrž očividne nezhodná pravá strana s ľavou. Všimol som si to aj vtedy , keď som robil vedúceho autoservisu Pugeot a prišli mi dvere , pravé aj ľavé a kukal som jak mucha puk. Dal som ich k sebe a som myslel , že niečo posrali. A neboli to pravé predné a ľavé zadné, nie, boli to ľavé zadné a pravé zadné.

    30.1.2021 od krokoš

    Ale i tak bych chtěl vědět,kde se dají jinde sehnat díly na motorku-třeba ta nádrž.Nic jiného než Partsdepot,bazaru tady na motorkářích a na tipmotu neznám.

    30.1.2021 od mik119

    Ahoj,novou nádrž jsem chtěl právě z důvodu,že to tu nikdo neumí pořádně opravit.Ani se mi nesnažili opravit nádrž tak aby byla na obou stranách stejná,nezachovali linie nádrže a ještě k tomu ten špatnej odstín laku.Když jsem si pro nádrž přišel,úplně mě ten špatnej odstín střelil do očí a ještě mi tvrdil že je to bílá perleť.Naštvalo mě to a chtěl jsem objednat novou.
    Teď jí mám v jiné lakovně,ale nevím,nějak moc se a to netvářil.Akorád povídal,že je to 3stupňová barva která je dražšší a těžká,aby spávně trefil odstín.Já mu povídal že chci,aby byla bílá jako bílá a ne stříbrná nebo šedá.To potom motorka vypadá jako vrak.
    Osiris vím že je na to šikovný,pro mě ale moc daleko,bohužel,což mě mrzí.

    30.1.2021 od mik119

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.1.2021 od Rolda89

    narovinu, fakt ti příjde hodně ztrávit šest hodin cestou tam a zpět, místo toho aby jsi lítal po lakýrnících u vás? Druhá věc, když by jsi byl ochotnej koupit i novou nádrž za desítky tisíc, tk peníze za cestu asi nehrajou roli, určitě by se s Osirisem šlo domluvit i o víkendovém doručení a vyzvednutí. Kupuju u něj laky a jsem nadmíru spokojen, jednání naprosto super, kvalita lakování podle recenzí bezkonkurenční.

    Doplněno:

    Tak to máme opravdu stejné.Vše okolo motorky a na co mám nářadí si dělám sám,lakování ale opravdu ne.Vím že bych si mohl koupit jinou stejnou motorku,protože to co do toho vrážím za peníze,bych jí měl.Je to ale moje srdcovka

    30.1.2021 od mik119

    Blázen bych neřekl, naprosto tě chápu, mám to dost podobně u mechanickejch dílů, kdy mě motor na SV stál víc, než kdybych si koupil jinou celou motorku a tomu, že nechceš lakovat sám taky rozumim, já si lakuju jen díly motoru, rámy a tak.. lakování větších ploch neumim tak, aby to nějak vypadalo a nemám na to ani moc místa kde.. jen říkám, jestli by to nebyla ve výsledku nejjednodušší cesta

    30.1.2021 od Rolda89

    Já si s ním psal,vím že je šikovný a fotky na jeho stránkách to dokazují.Uměl by mi namíchat barvu,poslal by jí a i mi napsal,jak se postupuje při lakování.Jenže nástřik v mém podání by špatně dopadl :) Mám ale Osirise pořád v záloze :)
    A ano,byl bych ochotný dát peníze i za novou nádrž.Vím že jsem blázen,ale jsem hroznej puntičkář :)

    30.1.2021 od mik119

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.1.2021 od PanKuko

    Na Ebay.com mas jednu bilou z GB. Ale za dost penez.

    Doplněno:

    ebay ne.Platí se tam předem a nevěřím tomu,co a v jakém stavu by to přišlo.

    30.1.2021 od mik119

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.1.2021 od davids74

    Ahoj,

    origo barvu na nádrž, seženeš na www.rsbikepaint.com.
    Skládá se ze dvou barev, podkladové,vrchní a samozřejmě ještě lak.
    Přikládám odkazy, snad to pomůže.

    https://www.rsbikepa...mp;colourscheme=4050

    https://www.rsbikepa...2968=on&22972=on

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.2.2021 od jarak

    Zkus něco pohledat tady...
    https://www.cmsnl.co...n305zb/#.YBhCY-j0nIU

    Doplněno:

    tady píšou skladem...
    https://www.hansmoto...fuel-tank-type2.html

    3.2.2021 od jarak

    tady píšou ,,skladem,,
    https://www.hansmoto...fuel-tank-type2.html

    3.2.2021 od jarak

    Nádrž v bílé perleti je nedostupná u výrobce.Není na žádném skladě,tak odpověděl dealer Hondy.Dostupnost je neznámá...

    3.2.2021 od mik119

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist