globalmoto_duben_nolan




Ako rozoznať uškrtenú od odškrtenej?

Odpovědí (5)
  • 0

    21.1.2021 od JiriBN

    Nejjednodušší je vyzkoušet maximální rychlost motorky a porovnat to s otevřenou. Tu ti tu někdo napíše nebo na YouTube najdeš video s max speed.
    Případně zjistit jak byla skrcena ....doraz plynu, restrikce v sání, kouknout na číslo řídící jednotky, ale to už chce nějaký rozebírání.

    Doplněno:

    80kw motorka ti v seriovém stavu nepojede 270, ale max cca 240km/h a bude ráda....

    23.1.2021 od JiriBN

    Pozerl som na YT, tak maximalku ma okolo 270km/h, neviem ci ju chcem skusat :D, plyn mam pocit ze je pekne dlhy, rucka sa otaca v plnom rozsahu a otacky taktiez hadze az do obmedzovaca, to by som teda vylucil, zostava teda restrikcia sania a ta riadiacia jednotka, kde najdem riadiacu jednotku? A co mi jej cislo napovie?

    22.1.2021 od Sebi_motorider

    Pozerl som na YT, tak maximalku ma okolo 270km/h, neviem ci ju chcem skusat :D, plyn mam pocit ze je pekne dlhy, rucka sa otaca v plnom rozsahu a otacky taktiez hadze az do obmedzovaca, to by som teda vylucil, zostava teda restrikcia sania a ta riadiacia jednotka, kde najdem riadiacu jednotku? A co mi jej cislo napovie?

    22.1.2021 od Sebi_motorider

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.1.2021 od Pedl

    No místo ježdění 270kmh by mohlo být bezpečnější si dát sraz a menší závod na letišti s někým kdo má stejnou moto. Ale říkám si, že na jedničku by to mělo jít na zadní samo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.1.2021 od madis

    Řídicí jednotky jsou označeny velkými písmeny J,H,I atd. podle výkonu.
    Přehodit mezi motorkama nejdou, kvůli imobilizeru.

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0

    22.1.2021 od MarcaBiker

    Když mi bylo 16 tak jsem měl Hondu CBR 125 která měla taky staženej výkon.Plyn šel normálně,do omezovače to taky šlo ale nejelo to víc jak 80 km/h takže jedině zkusit maximálku.Když to bude třeba už nad 200 líný a nebude to ochotně zrychlovat tak jí škrcenou máš.Moje CBR byla karburátor,tam to bylo jednoduchý.U motorek se vstřikováním bych šel po řídící jednotce

    Doplněno:

    Asi budem musiet vyskusat tu maximalku teda, este ma sice jedna vec napadla, na zadne ide iba so spojkou, vyplachom ju na zadne nedam, nemoze byt aj toto prejav uskrtenej motorky?

    23.1.2021 od Sebi_motorider

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist