bmw_r1300gs_cartec




kabelový svazek - moto nestartuje

  • 0

    11.1.2021 od _lukas

    Ahoj, moto mi startovala jen když jsem "správně" natočil řidítka (to se i rozsvítilo světlo). Problém jsem našel v kabelu, který byl u krku řízení už porušený a amatérsky opravený.
    Amatérsky jsem ho opravil po druhé a to byla chyba, protože to pak po čase zase začlo zlobit (stejné příznaky) a teď to nejde vůbec. Přitom to "opravené místo" se zdá OK.
    Asi bych potřeboval, aby se na to podíval.
    Neznáte v Praze nějakého elektrikáře?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    13.1.2021 od cuir

    tezko radit, kdyz nenapises ani jakej mas rok vyroby.

    U jednoho speed krypla (taky si muzes tipnout rok vyroby )
    jsem resil v podstate to same co popisujes ty. Zavada byla primo ve spinacce.
    Uvnitr to bylo cele vypalene a kontakt do ktereho byl dratek napajeny mel studeny spoj a hlavne byl tim jak se prechodovym odporem zahrival, zataveny do plastu a byl jakoby propadly oproti ostatnim kontaktum a tudiz na nej kontakty z vacky ovladane klickem spinacky nedosahly a obcas to slo a obcas ne a zalezelo jak se pohlo riditkama.
    Dve fotky jsou pred oopravou a dve fotky po oprave, kde pak vidis, ze kontakt je v rovine s ostantima a dratky jsem vsechny ucvaknul a prepajel znovu do kontaktu. Od te doby to majiteli funguje a na motorce stale vesele jezdi.

    Doplněno:

    jojo jsem zapomněl nooo, mám 2010 :D
    pěkný, ale takovýhle akce jsou nad moje schopnosti, odkud ses?

    20.1.2021 od _lukas

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.1.2021 od Kily

    Závada nemusí mít stejnou příčinu, přece poznáš jestli je kabel propojený nebo přerušený. Zkontroluj pojistky (jestli nedošlo v důsledku zkratu k přepálení) , pak teprve hledej elektrikáře. S takovou závadou se musí vypořádat každý mechanik a nemusí být ani elektrikář.

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.1.2021 od košarK4

    Na pojistky už si se díval?pokud ano tak musíš hledat dál kde je to propalené a zkratujeto Já ted řeším stejný problém u té moji mrchy a stále nic nemohu najít

    Doplněno:

    pojistky jsou OK :-o

    20.1.2021 od _lukas

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.1.2021 od Branas_23

    Napis SZ, Praha-vychod

    Doplněno:

    Máš SZ ;)

    20.1.2021 od _lukas

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist