globalmoto_duben_nolan




Kontrolka ABS a řídící jednotky

  • 0

    9.1.2021 od Zdeněkhr

    Zdravím, udělal jsem nejspíš hloupost. Chvíli jsem točil na hlavním stojanu svou Tenerku a nakopali tam všechny kvality. Vím z fóra že takovým způsobem lze vypnout ABS. Nicméně teď mi svítí jak ABS, tak i kontrolka motoru (žlutá) vše funguje jak má. Jen teda se chci zeptat, je nějaký fígl nebo reset krom návštěvy servisu? Mám rok výroby 2011, tudíž ještě s analogovým otáčkoměrem. Není někde na motorce dobře schován konektor OBD? Děkuji za informaci.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    9.1.2021 od 31081

    Bohužel,s tím nemám zkušennost.Zkusil bych odpojit baterku a pak to projet,jesli to nezhasne.To bych zkusil já.Jinak nevím

    Doplněno:

    Tak díky vám chlapci se mi podařilo vypnout kontrolku chyb motoru. I po nastartování nesvítí. Ještě vypnout, respektive zapnout ABS. To mi svítí pořád.

    12.1.2021 od Zdeněkhr

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.1.2021 od knoto

    Ahoj.
    Mám ročník 2017 a urobil som v lete to isté s rovnakými príznakmi. Vyriešil to len reset v servise.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.1.2021 od _pat_

    Ahoj, mám návod jak to resetovat, je to pro modely do 2014 se starou přístrojovkou.
    S návodem se dostaneš přes display přístrojovky na chyby a vymazání.
    Návod jsem umístil do sekce manuály, ...čeká na schválení.
    (10.1.2021. 10:52 hod)
    Od 2015 pomůže jen OBD, 4 pinový. Ten je pod krytem vpravo vepředu dole spolu s 3pinem.
    pat

    Doplněno:

    Díky moc za snad dobré řešení. Překlad je sice šílený, ale vypadá že jsem pochopil. Vyzkouším a napíšu. Díky moc. Zdeněk

    11.1.2021 od Zdeněkhr

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.1.2021 od XPALIC

    Doplněno:

    ABS se dá testovat propojením modreho a černeho drátu na diag zasuvce , stisknout obě brzdy a zapnout zapalování ....mělo by to jít od 2014 do 2017 ....

    20.3.2021 od XPALIC

    Tenhle návod platí jen maximálně do modelu 2017. Pak to již nejde a pomůže jedině napojení na diagnostiku.

    12.1.2021 od Zdenekkkkk

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.3.2021 od RZ3

    Zdarec mám diagnostiku ale jsi trochu z ruky já z Ústí nad Labem.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist