bmw_r1300gs_cartec




Přední kolo škrtá o blatník

Odpovědí (5)
  • 0

    30.11.2020 od Milos1

    Podle mně vůle v pouzdrech uložení vahadel pérování. Pouzdra se prodávají náhradní. Stará vylisovat, zalisovat nová a prostružit. Maže se to A00. Cukání může být házovost kola - vycentrovat.

    Doplněno:

    Že to škrtá jen když na něm sedíš jsme pochopili. Těžko bys s ním při jízdě zatáčel, kdybys na něm neseděl. Jsem zvědavý, jestli sem napíšeš, na cos přišel a jak si to vyřešil, aby to mělo nějaký přínos.

    30.11.2020 od Milos1

    A škrtá to pouze když na tom sedím

    30.11.2020 od Vacav

    Unavenými pružinami to tedy rozhodně nebude. Pružiny kolo ve stopě nevedou.. Nerozumím, na která pozdra si koukal. Vahadlo má v sobě pouzdro, kterým prochází šroub, který drží vahadlo ve vidlici. Je-li tam vůle, je vahadlo nestabilní a při zatáčení uhýbá. Ona se ti ta vůle sice jeví malá, jenomže na průměru kola už bude velká. Když ti někdo podrží řidítka a zacloumáš kolem (zkusíš ho natočit ve vidlici jako při zatáčení) tak jasně musíš vidět, kde ta vůle je. Nebo ti někdo může podržet kolo rovně a zkus zatočit řídítky. Pokud se chceš mopedy zabývat, přečíst tuhle knížku: https://www.histori...d-renovace-s-usmevem

    30.11.2020 od Milos1

    A škrtá to pouze když na tom sedím

    30.11.2020 od Vacav

    No na pouzdra jsem koukal ty mám v pořádku jedině kde tam je malá vůle tak je v tý vložce ve které je šroub.K cukání , ráfky mám docela vycentrovaný . Teďka mě napadlo že by to mohlo být unavenými pružinami, je to možné??

    30.11.2020 od Vacav

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.11.2020 od Marty68

    škrtání - někde musíš mít zdroj vůle.Třeba povolené utažení pružin vahadel..To může mít vliv taky na to cukání , další zdroj mohou být nevycentrovaná kola

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.11.2020 od IgoGot

    Vyzkoušej jestli nemáš volné ložiska v tom kole . Mužou být volná v tom uložení a nebo máš špatně dotažený ten středový šroub a nedotlačuje ti to pořádně ty opěrné vložky . Potom by se to tak mohlo chovat .

    Doplněno:

    A pokud by ty ložiska byly poškozené mohlo by se ti to kolo špatně otáčet a klidně mužou zpusobit to cukání . Poznáš to při otáčení kolem pokud jsou vadná .

    30.11.2020 od IgoGot

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.12.2020 od ja1

    nehledej blbosti. nemaš kolo ve stredu. bud tam nemáš vymezovací podložky nebo je to blbe vycentrované

    Doplněno:

    otazka jak je poskladané kolo uvnitř a jestli tam jsou všechny rozperky

    3.12.2020 od ja1

    tak nemaš dotaženou přední osu

    3.12.2020 od ja1

    Působí to na mně dojmem, že si chceš hlavně psát a ne problém řešit. Jestlipak už si vyzkoušel to, co sem ti psal: Podržet kolo a zacloumat řidítky, nebo podržet řidítka a zacloumat kolem? Bylo by jasno, ale ty mezitím jenom píšeš to, co už si napsal.

    1.12.2020 od Milos1

    jenže to dělá jen při zatáčení

    1.12.2020 od Vacav

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.12.2020 od Drak1

    Už fotka napovídá že máš něco špatně U těchto krámů je nepřípustná jakákoliv vůle v uložení předního kola.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist