bmw_r1300gs_cartec




pionýr světlo

  • 0

    24.11.2020 od ja-kub

    ahoj mám dotaz. mám pionýra a vzhledem k tomu že chci jet na stk tak potřebuji funkční světla.. ale tady je ten problém že se mi nechce tahat celá nová elektrika stačilo by tak spojit kabely *čokoládou???

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    24.11.2020 od Frantas

    Todle nemůžeš myslet vážně ?! z takovýho trola budou na TK odvařený

    Jezdíš bez světel ? Neumíš s páječkou ? Fastony (konektory) a kleště taky fungujou jako čokoláda. Ale nejsou tak sladký ! Víš že elektriku (ty tři dráty) natahneš rychlejc, než se tu dočkáš relevantní odpovědi ?!

    Doplněno:

    No to je hnus. Investovat (přeženu) 5oo,- do motorky, ktera dnes stojí jak dvě japonský

    24.11.2020 od Frantas

    NEJEZDÍM PIONÝR 20LET STÁL V GARÁŽI
    nojo ale kolik korun stojí nová elektrika ?? hruza

    24.11.2020 od ja-kub

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2020 od Lumen

    Jak bylo receno..pajonyr uz ma takovou cenu ze par stovek za svazek je plivnuti do more...myslis ze technickou ti udelaj zadarmo?holt kup svazek aspon budes mit klid a budes vedet ze je vsechno ok.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2020 od libor600

    A když se ti nechce do celého svazku, tak kup pár metrů kabelu a není problém si instalaci vyrobit Sám. K tomu trochu izolačky a je svazek na světě. Elektrické schéma najdeš někde na netu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.11.2020 od IgoGot

    Nemusíš kupovat celou eletriku ten pionýr tam zase tolik drátu nemá . Stačí koupit v metráži kábl a natahnout si ho tam . Je to lepší jak to napojovat pokud ti už jednou někde praskl udělá to znovu jestli je ta izolace už tvrdá a praská .

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist