globalmoto_duben_nolan




Hlavní pojistka 30A

Odpovědí (6)
  • 0

    19.9.2020 od Eastrider

    Wau!
    Tak to ti nezávidím!
    Mal som podobný problém, nebudem rozpisovať...
    Takto :
    Vkde je skrat.
    Hmm, KDE????
    To je otázka.
    Osobne by som vybral poistky jednotlivých okruhov, po jednom skúšal, aby aspoň zistil v ktorom okruhu je zádrhel.
    Dúfam som sa vyjadril relat. normálne.
    Každopádne trpezlivosť, dostatok času, náhradných poistiek, káva, cigary, príp. sedativa a tak podobne...
    Ja som to vyriešil pri káve, ostatné nebolo treba.
    Nech sa darí!

    Doplněno:

    Já jsem na ni dojel domů, když mě jiný motorkář pomohl nastartovat. Ale od té doby ani ťuk.

    20.9.2020 od Jakson

    Zkoušel jsem odpojit káblové konektory a ten, kde jsou hlavní pojistky (MS5F-561) odkud vedou 4 káble, (hnědý, modrý,červený a červenobílý) při odpojení sice opět nic nereaguje, ale pojistka se už nepálí. Nevím k čemu jsou, ale bez nich stejně nic nefunguje.
    Jsem motorista jeden týden, vůbec nevím kde co je, a na co to je. Umístění součástek jsem na internetu sice objevil, ale na drakouše 650, proto raději seženu nějaký blízký servis. Každá samooprava je sice super, ale když nevím jak dál, je to dost špatný.

    20.9.2020 od Jakson

    BEZ KLÚČA ???
    Včo je zle zapojené.

    19.9.2020 od Eastrider

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.9.2020 od Jirkahu71

    Misto pojistky dej 12 v zarovku a dokud bude svitit, tak mas nekde zkrat na kostru. Pak uz jen hledat, odpojovat .....

    Doplněno:

    Neni se ceho bat, dokud tam bude zkrat, nebo velky odber, tak bude zarovka svitit. Az najdes ten zkrat, tak zhasne. Kdyz das 5w zarovku, tak potece max. 420 miliamper, takhle ti tam prochazi vic nez 30 amper

    20.9.2020 od Jirkahu71

    Dát místo pojistky žárovku, tak z toho mám strach, aby se nezničilo něco víc.

    20.9.2020 od Jakson

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.9.2020 od SimplyGreen

    skrat v baterke

    Doplněno:

    Koupil jsem novou baterku a nic se nezměnilo.

    20.9.2020 od Jakson

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.9.2020 od Lumen

    To je divny,bez klicku by melo byt vsechno od baterky odpojene,pokud tam nemas nejaky DODO vynalez(zasuvka,pridavna svetlla).podival bych se zda vodic za pojistkou neni nekde prodreny a nekostri se...

    Doplněno:

    Slyšel jsem, že prý legler je zapojený přímo na baterku. Tak nevím.

    21.9.2020 od Jakson

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.9.2020 od jikiclio

    Není náhodou startovací relé pořád pod proudem??

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.9.2020 od zdenysrx6

    stále pod proudem je nejen startovací relé ale i regulator

    Doplněno:

    Tak to byl zkrat na kablu, vedocí na pravé řidítko. Navíc špatný regulátor. Už to mám opravené "doktorem motorek" ze Šenova. Díky za rady.

    2.10.2020 od Jakson

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist