bmw_r1300gs_cartec




Škubne při přidání plynu

  • 0

    12.9.2020 od Rolli

    Zdravim,
    Mám problém s tím že když při jízdě zavřu plyn tak to škubne...to samé když ze zavřeného plynu přidám tak taky škubne....tvrdili mi že pomůže synchronizace klapek, ta je hotova ale nepomohlo to tak jsem chtěl zjistit jestli není vadný nějaký senzor ale jednotka nebliká žádnou chybu .
    Nesetkal se s tím někdo prosím?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    12.9.2020 od apoke

    ahoj jak ti chodi servo privery nezustava ti to viset jde to rychle ? System musi jit zcela hladce .-sup sup zlomek vteriny , chodi ti spravne na rysky jak ma ? Nebo mas nejaky upraveny system , mapu bez serva ?

    Doplněno:

    To jsem kontroloval a chodí pěkně na rysky... Je to vše sériové

    16.9.2020 od

    To jsem kontroloval a chodí pěkně na rysky... Je to vše sériové

    16.9.2020 od Rolli

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.9.2020 od Blade62

    ZDRAVÍM, k diagnostice chybové hlášení STÁLÉ SVÍTÍCÍ přepisuji v originále anglicky Short circuit in servise check connector/ Faulty ECM / Short circuit in servise check connector wi / Engine operates normally To udává servisní manuál snad ti to trochu pomůže jiné informace neznám v češtině to není

    Doplněno:

    Děkuji

    16.9.2020 od Rolli

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.9.2020 od Majkl454

    Co tankueš? Mně to dělala Verva 100 (na MT07). Tankuji 95tku a jezdí jak samet. I při jemném přidání při výjezdu že zatáčky žádný cuknutí, žádná díra.

    Doplněno:

    Tankuji pouze 95

    16.9.2020 od Rolli

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.9.2020 od zdenysrx6

    dopni si spravně řetěz , nebo zkontroluj unašecí gumy v rozetě

    Doplněno:

    Gumy v rozetě nové... Řetězovka nová správně napnutá nic volného

    16.9.2020 od Rolli

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.9.2020 od Tupec

    Čest borci. Mám podobnej problém. Mám zase funglovku ktm 690 teď rok 2020 a zase problém. Při rozjezdech to škube, vynechává (jakoby se nedostávalo paliva) nebo naopak při mírném přidání plynu mi motorka vyjede sama do otáček (to pak je o rozbití huby), ale žádná kontrolka nesvítí. Nevíte čím to může být? Výjimečně to udělalo i při vyšší rychlosti, jinak většinou na jedničku. Ale nedělá to furt. Plácnu : 3x se rozjezdu v pohodě a po 5 už ne.

    Doplněno:

    Čest. Tak bylo to tím, že jsem za jízdy překlikával mapy na řídítkách(plánu při 4-5tisicich otáčkách) . Teď už to nedělá, pač ty mapy překlikávám při zařazenym neutrálu. Je možný, že i při nízkých otáčkách se ty mapy můžou za jízdy překlikávat, ale to jsem nezkoušel, pač nechci aby mi to zase týden škubalo nebo naopak. Tož tak borci.

    19.10.2020 od Tupec

    Pokud máš novou motorku měl by to řešit prodejce a servis

    26.9.2020 od Blade62

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist