globalmoto_duben_nolan




Cvaká a neštartuje

  • 1

    7.9.2020 od PeterGS500

    Dobrý večer, dnes mi motorka po tom ako som ju naštartoval a nechal zohriať skapala (nezatiahol som stojan a kopol som tam 1tku) po druhom pokuse naštartovať konec..len cvaka leketrika ale štartovať nič...neviete poradiť čo by to mohlo byt ? (Baterka bola pred týždnom nabijana...nechce naštartovať ani pri roztlačení vôbec žiadna snaha o naštartovanie...len prská.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 2

    8.9.2020 od libor600

    Pravděpodobně je baterie v tahu, pokud má doslouženo, tak kapacitu neudrží i když byla nedávno nabíjená.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.9.2020 od limbus

    Jestli nejde roztlačit tak nemá dostatek proudu na zapálení a jestli ti při zmáčknutí startéru pohasnou kontrolky je jasný signál,že baterka je K.O.Někdy může odejít i regulátor dobíjení a pak to vyžere i dobrou baterii

    Doplněno:

    Ďakujem za rady :) áno baterka je staršia čiže môže to byt tým. Cca týždeň predtým sa mi stalo niečo podobne akurát len cvakla a bolo ticho..roztlačit na 2jke išla v pohode ale teraz to len prska ako dávka zo samopalu a nič..ani roztlačiť

    8.9.2020 od PeterGS500

    Ďakujem za rady :) áno baterka je staršia čiže môže to byt tým. Cca týždeň predtým sa mi stalo niečo podobne akurát len cvakla a bolo ticho..roztlačit na 2jke išla v pohode ale teraz to len prska ako dávka zo samopalu a nič..ani roztlačiť

    8.9.2020 od PeterGS500

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.9.2020 od ja.janos

    Zkus to kabely na před auto

    Doplněno:

    Přes auto

    8.9.2020 od ja.janos

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2020 od Pepa004

    Zdarec
    V první řadě nabij pořádně baterku, i pokud je stará a nedrží kapacitu na jedno dvě nastartování by to mělo stačit. Zkontroluj a vyčisti svíčky, po takových marných pokusech a prskání budou asi docela pěkně zaneřáděný. Koukni po kabelech k cívkám. Pokud je všechno Ok měla by nastartovat.
    Ze všech možností je nejpravděpodobnější právě baterka, jestli má už něco nalítáno je to špatný.
    Od Suzuki jsem sedlal Intrudera 14tku a když byla slabá baterka, necvakl mi ani startér Ale to bude asi stejný u všech mašin.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist