Roztlačení motorky

 • 0

  31.7.2020 od Stimul11

  Zdarec, na cestě mi exnula baterie, po pulhodinovém stání jsem nenastartoval, baterka lehce jako by chtěla ale prostě neotočila motorem, zkoušel sem v tomto posraným horku ji roztlačit...nejde to na 2 - 3 bez šance, pak sem zastavil kolegu motorkáře, přes kabely škrtla a v poho...ale roztlačit prostě nejde!!!!!

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
 • 0

  1.8.2020 od Kov

  Varan je na roztlaceni tezka potvora. Mozna jeste tak pustit z kopce. Drive baterky davaly vedet, ze odchazi. Dnes ti zniceho nic jen cvakne v motorce a nejedes.

  Doplnit odpověď

 • 0

  1.8.2020 od PETRREVNICE

  Jo,jo, takovou potvoru roztlačit je nadlidský úkol. To je rychlejší, aby nějaký kolega objel nejbližší pumpy nebo prodejny a koupil kabely. Mám stejnou zkušenost, když synovi na Varaderu bez varování odešla baterka v Rumunsku. Naštěstí ve městě a v pracovní den. Nazdařbůh jsem jezdil po městě a koukal po krámech a najednou vidím autopotřeby. Prodavačka neuměla než rumunsky, tak jsem se drze vnutil za pult hrábl po kabelech, vydal pár éček a za deset minut už synek odjížděl. Mojeho Crosstourera jsem ale dvakrát pouštěl z kopce a povedlo se na trojku rozeběhnout. Takže netlačit, pouze je-li při ruce kopec, tak pustit z kopce.

  Doplnit odpověď

 • 0

  1.8.2020 od combust

  Zrovna před 14 dny jsem roztláčel BMW 1200GS. Jde to na 2-ku ale musí na tom jeden sedět a dva ho roztlačit.

  Doplnit odpověď

 • 0

  2.8.2020 od Sat1

  Po rovine neroztlacim ani 650 rotax na ctyrku. Varadero jsem lidskou silou ani nezkousel. Vozim sebou malou kurtu a tak neni problem to roztahnout druhou motorkou.

  Doplnit odpověď

 • 0

  3.8.2020 od Pedl

  Já se pěkně jednou zapotil roztláčením Transalpa. Jinak i auta můžou pomoct se startovacími kabely

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist