bmw_r1300gs_cartec




tlakuje přední brzda

Odpovědí (3)
  • 0

    26.7.2020 od krokoš

    čau, už to tu bolo riešené zopárkrát. Aj predná aj zadná brzda. Myslím, že problém bude v tom, že sa ti nevracia páčka brzdy. Totiž od piestika ku páčke musí byť vôľa , ab ten piestik mohol vyliezť. toto, alebo ešte skús pozrieť či máš vôľu na strmeni, či nie sú zahrdzavené vodítka a strmeň netlačí stále na kotúč, ale skôr to bude s tou vôľou na páčke. .

    Doplněno:

    Ahoj , díky . Mě to za jízdy nedělá . Jen když parkuju , dejme tomu třeba týden dva , tak je prední brzda natlakovana.
    Za jízdy v pohodě .

    26.7.2020 od kkucik

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.7.2020 od libor600

    Před zaparkováním povol víčko nádobky brzdové kapaliny. Uvidíš jestli se to opět natlakuje, můj názor je že té kapaliny je stále moc a je nefunkční gumová membrána která se nachází právě pod tímto víčkem . Jednou jsem řešil podobný problém, motka stála na sluníčku, kapalina se rozpínala a brzdila

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.8.2020 od Papanhe

    Stejný problém mám na kole. Není to motorka však princip a konstrukce jsou stejné. Po dlouhém boji mi pomohlo odpustit páčkou tolik kapaliny aby to mělo trochu vůli ale brzdilo to.
    Jenom méně kapaliny v nádobce nepomohlo.
    Na sluníčku a teple to bylo horší.
    Nabyl jsem dojem že se přicpala dírka v brzdové pumpě nebo odchází gumičky a kapalina se nemůže vracet do nádobky. Změna teploty to natlakuje.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist