globalmoto_duben_nolan




Transalp 600 - nereaguje

  • 0

    21.7.2020 od vasek2000

    Ahoj chlapy, prosím o radu:
    Včera večer jsem přijel domu na Transalpovi 600v, slezl z motorky pustil se větrák.. ja si šel otevřít bránu a najednou ticho. Motorka jakoby umřela, vypnuli se světla vypnul se motor prostě umřela.

    Tak jsem ji nechal do ráno v klidu, ráno jsem prolezl všechny pojistky, ale žádná nevykazovala chyby. Ani u baterky, ani u zapalovaní. Při připojení autobaterie na nabíječku tak mi to hasí, že tak po 1min nabíjení plno.. Když dam na zkoušečku napětí, ukazuje mi to 12,6. Každopádně jakmile otočím klíčky v zapalování tak je to absolutně mrtvé, nic nesvítí, na nic nereaguje..

    Než to takhle zdechlo tak jsem si všiml, při jízdě dvou věci: 1) když jsem dal blinkr byla tam odezva asi 1s,,, než začal blikat.
    2) že při zapnutých blinkrech to jakoby při každém bliknutí zesláblo světlo v podsvícení budíku

    Nějaké navrhly na co se podívat či zaměřit? Děkuji za rady

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    21.7.2020 od sseba1

    Ahoj, máš multimetr? Projeď, zda opravdu pojistka převedea kam až proud jde. Máš dobré kostření?

    Doplněno:

    Určitě to bude podobná blbost. Dobře, že jsi na to přišel u vrat a ne někde v půlce Evropy, držím palce a dej vědět. Měření je základ:)

    23.7.2020 od sseba1

    tak nakonec to vypadá, že je chyba přímo u spínače,= špatný kontakt.
    Relé zapalovaní a spinačka je přímí spoj a měl by mit trvale více jak 12v. i když tam není klíček. . 12v tam je ale drát má špatný kontakt... tak uvidíme.

    22.7.2020 od vasek2000

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.7.2020 od Medved

    Je to Honda ... takze regulator v pici a baterka uz asi taky ...

    Doplněno:

    Baterka je v pohodě, naměřené hodnoty 12,7 otestováno i na jiné motorce. Regulátor není potřebný ke startování..

    22.7.2020 od vasek2000

    Baterka je v pohodě, naměřené hodnoty 12,7 otestováno i na jiné motorce. Regulátor není potřebný ke startování..

    22.7.2020 od vasek2000

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist