globalmoto_duben_nolan




Spojka

  • 0

    30.6.2020 od JanJanek

    Zdravím při zmáčknutí spojky me procvakne jakoby lanko cca o 5 mm. Jako by se o toho pul centimetru uvolnilo. Myslel jsem ze je to v páčce ale tam vlastně nic není. Při zařazenem kvaltu skoro vždycky při neutralu jen někdy. Nevíte někdo co s tim? Diky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    1.7.2020 od Lazyfucker

    projdi to
    od páčky, kde je lanko a jeho olůvko uloženo ve válečku (nutno udržovat namazané, jinak bude drhnout a velice rádo pak praská v nejblbější možný okamžik samozřejmě - nikdy ne doma v garáži
    - až po páku "za motorem"
    pokud na nic nepřijdeš (já vsázím na uložení v páčce) pak to bude uvnitř, ale tomu nevěřím

    Doplněno:

    100% souhlas... s pravděpodobností hraničící s jistotu je někde už načaté spojkové lanko... a pokud ho za "válečkem" nemažeš (třeba WD) udělá nakonec "křup"

    1.7.2020 od Aziz

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.7.2020 od KRY

    Potvrzuji výše uvedené. K tomu ještě zkontroluj chod páčky. Mně praskalo lanko a u Cyrila zjistili že je páčka vymačkaná a chová se k lanku jak gilotina. Výměna páčky a od tý doby je klid. Dále jsem si nechal kvůli dlouhým cestám udělat tzv. bypass, tzn. natáhnout nové lanko preventivně a zaslepit, kdyby staré prasklo, máš opravu za pár minut.

    Drž se a kolama dolů

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist