motozem_cervenec
Prosím o pomoc jde na tři válce a neustále střílí do výfuku

 • 0

  26.6.2020 od Tydlo38

  Zdrávim může mi nikdo poradit z Hondu cbr 600 f3 1997, přijel sem a druhý den už nechtěla chytit, nakonec chytla na tři, po orati běžela normálně. A další den už sotva chytla a tři a střílí do výfuku.
  Svíčky nové, karburátory vycisteny benzín nový.uz nevím co a kde hledat budu vděčný za každou radu diky

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
 • 1

  26.6.2020 od Mirekdoda

  Tydlo38:
  1/ do toho válce benzín jde. Jen jeho karbec může dávat toho benzínu míň. A ve válci je tak chudá směs, že ji jiskra na svíčce nezapálí. Nezapálená směs se pak výfukovým ventilem vytlačí do výfuku a tam ji zapálí plamen z výfukového ventilu jiného válce, proto tak štřílí. Nechej zkontrolovat podtlaky v karburátorech, dále podtlakovou membránu šoupátka toho karburátoru, který plní onen válec. Zjisti, jestli výfukové koleno hřeje, nebo je chladné.
  Nebo:
  2/ do válce jde správná porce benzínu, šoupátko funguje, jak má, membrána i podtlaky jsou v pořádku. Jen na svíčce nepřeskočí jiskra, přestože je nová. Pak hledej důvod, proč nemá jiskru. Nespálená směs je vytlačena výfukovým ventilem do výfuku a tam ji zapálí plamen z výfukového ventilu jiného válce, proto tak střílí.

  Doplnit odpověď

 • 0

  26.6.2020 od Rick_James

  No ten válec ktorý nepáli, ti môže niekde podfukovať medzi karburátorom a hlavou, alebo naopak nedáva palivo...Zapchatá tryska...Musíš isť po tom...
  skús čistič brzd streknúť niekde za karburátor toho válca,alebo rovno do karburátora, či to prestane...

  Benzín alebo vzduch..Len tieto dve veci...

  Doplnit odpověď

 • 0

  26.6.2020 od stnd

  Sinchronizovals?

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist