globalmoto_duben_nolan




Kawasaki ZR7 - otáčky

  • 0

    19.6.2020 od Schmidty

    Zdravím, mám problém s otáčkami při volnoběhu, konkrétně když si nastavím volnoběh například na 1200-1300 otáček, tak následně při jízdě, když vymáčknu spojku, mám volnoběh na 2000-3000 otáčkách orientačně a při jízdě, když pustím plyn, tak cítím, jak motorka nebrzdí a otáčky nemají tendenci jít tak rychle dolů. Když teda zase snížím otáčky na 1300 z těch 2000-3000, tak pak při zastavení, například na semaforu, mi klesnou otáčky pod 1000. Podtlaky jsou v pořádku. Prosím teda o nějakou chytrou radu, než abych to zase celý rozebíral. Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    19.6.2020 od cyyra

    Dělá to při ohřátém motoru? Nebo i po startu když je motor studenej? Vypadá to na chodou směs. Karburátory byly venku? Nepřisává to někde vzduch?

    Doplněno:

    Dělá to i když je motor zahřátý, karburátory venku byly, ale jestli to nepřisává nemůžu na 100% říct, já jsem dělal výpomoc mechanikovi a hrabal jsem se v tom prvně, proto jsem se sem obrátil, abych věděl co by to mohlo být.

    19.6.2020 od

    Dělá to i když je motor zahřátý, karburátory venku byly, ale jestli to nepřisává nemůžu na 100% říct, já jsem dělal výpomoc mechanikovi a hrabal jsem se v tom prvně, proto jsem se sem obrátil, abych věděl co by to mohlo být.

    19.6.2020 od

    Dělá to i když je motor zahřátý, karburátory venku byly, ale jestli to nepřisává nemůžu na 100% říct, já jsem dělal výpomoc mechanikovi a hrabal jsem se v tom prvně, proto jsem se sem obrátil, abych věděl co by to mohlo být.

    19.6.2020 od Schmidty

    Dělá to i když je motor zahřátý, karburátory venku byly, ale jestli to nepřisává nemůžu na 100% říct, já jsem dělal výpomoc mechanikovi a hrabal jsem se v tom prvně, proto jsem se sem obrátil, abych věděl co by to mohlo být.

    19.6.2020 od Schmidty

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2020 od Norik

    Musíš upravit šroubkem bohatost směsi (přidat cca 0,5 otočky)

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2020 od Tempo_veloce

    Hele ještě jsem se setkal s tím ,jak jsou mezi válci a karburátory ty těsnění ,byli spuchřelé a sálo to tam falešný vzduch.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.6.2020 od dasto

    Či to niekde neprisava fals zistíš tak, že postriekas okolie karbecov startovacim sprejom. Alebo napr čisticom brzd.
    Ak ste to mali rozobrane, pozor na správne poskladanie. Ja som sezónu jazdil so zle osadenym plastom v ktorom je vzduchovky filter. Prakticky, akoby tam nebol, pretože tam vznikla fuga pár mm, kadiaľ to salo.
    Rovnako som na jeseň riešil Alebo z celý, pretože sa vekom deformoval a už netesnil na spoji.
    Volnobezne trysky ste mali vonku? Stačí jedna upchata a bude to haprovat na volnobeh

    Doplněno:

    Airbox malo byť. Automatická oprava tam nahodila blud.

    24.6.2020 od dasto

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist