globalmoto_duben_nolan




Motor-problém s cívkou?

  • 0

    14.6.2020 od jantauš

    zdravím vás,jsem docela nepříjemný problém u mojí hondy shadow vt600rv.98.Mam tuhle motorku a 5 let.Za poslední 2 roky se mi stalo asi 3krát,že mě motorka nechala na cestě.Závada se projevuje tím, že při ujetí třeba 100km motorka na jednou zvadne,jako když někdo odstřihne elektriku.Motor zhasne a nejde natočit.Kontrolky svití ,startér točí,ale motorka nechytne.Po hodinovém vychladnutí motorka chytla na roztlačení.Baterka už byla vybitá.Při dojezdu domů se baterka po 50km dobila a motorka funguje normálně.Je to docela nepříjemný, protože nevím kde je zakopaný pes.Jak jsem psal , stalo už několikrát.Ptal jsem se několika mechaniků,většinou neví, někdo řiká civka.Jinak motorka funguje dobře.Díky vám odezvu.

    Více na: https://www.motorkari.cz/forum/?act=poradna
    Copyright © Motorkari.cz

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    14.6.2020 od Vennom

    Ja kdyz jsem mel shadowku tak tam bylo bebi menic....nejsem elektrikar a nevim jesli muze odchazet castecne a pomalu ale me odesel naraz a pak to dojelo na baterku a ta dava malo = jelo to na prd. I to ohrati by mohlo ukazovat ze ty diody kdyz se ohrejou ze treba pak blbnou. Kdyz to zdechne je uz ta baterka vybita nebo ji vymlatis tim startovanim?zkusit zmerit jak je vybita kdyz to"zvadne" ale jen neodborna rada ze zkusenosti. Ja si pak zmeril ty diody ( na youtubu sem nasel jak?) a tim jsem odhalil kde to bylo. Vymenit a bylo to ok. Ale jeste pohledej. Muze to byt i ta civka a ten menic je dost drahej.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.6.2020 od Waltr

    Tyhle Shadowky měly problém s jednotkou..

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist