globalmoto_duben_nolan




Zvuk z výfuku

  • 0

    7.6.2020 od hertur

    Čau chlapy, řeším zrovna zvuk výfuku aby mě bylo na silnici slyšet. Jaká je nejlevnější varianta na mou 17let starou babičku
    Vím že je tady hromada témat kde se to řešilo... Nějaká rada? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    7.6.2020 od kokoška.

    Prošel bych sekci bazar

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2020 od Riddick

    Odkud seš? V Hrušovanech nad Jevišovkou je supér prodejce.

    Doplněno:

    Má tady registraci - tak mu napiš, nebo zavolej... má nick 26389 a je z Hrušovan nad Jevišovkou

    11.6.2020 od parezi

    Ano. Toho můžu fakt DOPORUČIT ! Ceny rozumné, koncovky s homo vložkou a "Éčkem", dokáže poradit a popř má i mezisvod k dané moto.
    Kupoval jsem od něj několik koncovek (a ne jen na své moto).

    11.6.2020 od parezi

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.6.2020 od Milos1

    Je důležitý, aby tě bylo slyšet. Čím větší kravál, tím větší motorkář. kromě toho lidé jsou rádi, když kolem jede něco s hlasitostí střílejícího tanku. Ještě tu motorku ověš vlajkoslávou a transparenty, aby tě bylo ne jen slyšet, ale i vidět

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.6.2020 od dundee5

    Hlavně, aby to mělo homologaci a vložku, jinak tě vyhodí z STK...

    Doplněno:

    OMG to jsou zase rady. Od kdy se zapisuje výfuk do TP. Vždy na něm musí být homologace a ještě další údaje o hluku a otáčkách, ty bývají někdy na homologační kartičce od výrobce.
    https://road-safety....motorkou-stk-vyfuky/

    20.6.2020 od Schimi

    kravinan mám V&H bez E a STK v pohodě - je nutné mít akorát zápis v TP toť vše. Pokud se bude měřit hluk toť jiná kapitola ale prozatím se neměří.

    10.6.2020 od Rooks

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0

    17.6.2020 od Matthaus

    Já mám na 2006 Creptus a co jsem koukal na stránky maj slušný ceny a zvuk slušnej.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.6.2020 od Schimi

    U SV 650 tomu rozumím, ten originál zvuk je takový neuspokojivý. Jen se opravdu zaměř na homologované kousky, pokud nejsi ignorant, který kašle na své okolí. Hluk ti je na silnici k ničemu! Spíš někoho vylekáš, což není žádoucí. Raději ty prachy utrať za motoškolu, aby jsi se naučil krizové brždění a vyhýbání.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist