bmw_r1300gs_cartec




Zapojeni CDI

Odpovědí (2)
  • 0

    5.6.2020 od krokoš

    Čau, popíš svoj problém. Napíš o čo ide.

    Doplněno:

    Nehazi jiskry. Ale kdyz dam na drat se snimace rotoru zkousecku tak ano. Napadlo me jestli nekdo v te svorkovnici neprehazel kabely. Motorka nejela kdyz jsem ji koupil. Cdi byla v oprave a je ok.

    5.6.2020 od Yeti600

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2020 od Medved

    1) zadne CDI tam nemas
    2) jak vis, ze TCI - to je ta skatulka, pristoubovana pod sedlem - je ok? Jenom z toho, ze byla v oprave?
    3) kdyz "das zkousecku" na ten oranzovobilej drat (napajeni civek), co to dela?
    4) proc bys to podle schema nepoznal? Mas barvy dratu a vis kam vedou ve schematu - tak se podivej, jestli vedou ve skutecnosti tam, kam ve schematu. Pri tom je rovnou muzes i promerit.

    Doplněno:

    super ze to je vyresene... ja jsem listoval dilenskym manualem, kde je vsechno 1987-1998, EU, US, i takove exoty jako Kanada nebo Belgie a nikde tam nic takoveho neni.

    9.6.2020 od Medved

    US, ne IS. ?

    8.6.2020 od Yeti600

    Ano, je to origos. U nas se ta krabicka neda prakticky sehnat. Motorka je VS 1400 GL. IS verze. Rok 1990. Mam i dilenskou prirucku a schema na tenhle typ. Uz je to vyreseny. Ale diky.

    8.6.2020 od Yeti600

    Uplne zasadni otazka: Jsi si jist, ze to zapalovani je origo? At patram, jak patram, at prohlizim fotky kterehokoli VS1400, v kterem jsem se kdy vrtal, tak vzdycky to jsou dva konektory 6 + 4 a vede tam 9 dratu.

    8.6.2020 od Medved

    Ten drat je pod proudem. A na tom schema je jen krabicka a ne oznaceni pinu.

    7.6.2020 od Yeti600

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist