bmw_r1300gs_cartec




motor samovolně mění otáčky při plném plynu

  • 0

    17.5.2020 od vaflic1

    Zdravím pánové,
    Renovuju prase,celej motor byl rozebranej do šroubku,vše složeno tak jak má být,novej karburátor,nový zapalování vč kondenzátoru,a při nastartování když držím plnej plyn tak to jde do otáček a při dosažení určitejch otáček to přestane tahat a zas to jde na volnoběh,a jakmile se zas otáčky sníží tak to zase přidá a takhle furt dokola a dokola. Prosím poraďte mi,už su zoufalé,díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    17.5.2020 od ThomsonMotorson

    Takhle na dálku mě napadla kostra respektive kontakt někde u zapalování. Při otáčkách a vibracích přestane pálit a chytne se dole. Mě tohle dělal uvolněný kondík na zapalování.

    Doplněno:

    Kondenzátor je úplně novej..:) nepředpokládám že by to bylo tím,ale možný to je

    19.5.2020 od vaflic1

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.5.2020 od libor600

    Špatně- nebo pomalu dotéká benzín do karburátoru. Jelikož nadrž u 501-2 je dost nízko, tak velmi záleží na vedení benzínové hadičky. Pak stačí aby v nádrži bylo míň benzínu a je problém že nefunguje samospád A pro jistotu zkontroluj odvzdušňovací dírku na víku nádrže, někdy byl i odvzdušňovací šroub to je ten horní, který drží nosič na nádži

    Doplněno:

    Díky za odpověd,ale motor mám na stoličce a místo nádrže je tam petka s hadičkou dlouhou asi 40 cm,přivázaná na násadě od lopaty,takže je vysoko dost,včera jsem to zase celý půlil nově přetěsňoval,(labyrint byl dost vyběhanej) takže uvidím,třeba si to někde přisávalo..

    19.5.2020 od vaflic1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist