globalmoto_duben_nolan




Ukazatel zařazené rychlosti

  • 0

    17.5.2020 od jouza70

    Zdravím Vás všechny:
    Chtěl bych si pořídit na motorku ukazatel zařazené rychlosti,ale nevím jaký typ koupit.Jestli se ukazatel dá zapojit někde
    na připravené konektory nebo koupit ukazatel na ty magnety na řadičku.Nikde neumím najít na tento typ motorky originál
    ukazatel,vždy jen nějaký universální na všechny typy s magnety u řadičky.
    Umíte mi někdo poradit co s tím?

    Doplněno:

    Našel jsem to,zhlédl pár videí,a snad všichni ten magnet lepí na rozetu,ale já rozetu nemám,mám kardan.Nevím teda, jestli to jde na ráfek a zad.vidlici?Návod na montáž jsem našel taky a kde to objednat taky.

    17.5.2020 od jouza70

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    17.5.2020 od 720102

    Dá se koupit ukazatel který bere signál ze zadního kola magnetem a druhý signál z cívky na svíčku pro otáčky motoru je na 6 rychlosti dá se programovat na méně rychlosti mají na BMW 650 a funguje dobře

    Doplněno:

    Doplněno:

    Našel jsem to,zhlédl pár videí,a snad všichni ten magnet lepí na rozetu,ale já rozetu nemám,mám kardan.Nevím teda, jestli to jde na ráfek a zad.vidlici?Návod na montáž jsem našel taky a kde to objednat taky.

    17.5.2020 od jouza70

    LSK GX1. (5003) Název toho prohledej na googlu

    17.5.2020 od 720102

    Jo má to vše i plánek zapojení přidal bych fota ale nevím jak tady pošli tel a pošlu ti to

    17.5.2020 od 720102

    O tom jsem ještě nikdy neslyšel.To je něco universální nebo to musí být přímo na určitý typ motorky?A schéma zapojení je u toho?

    17.5.2020 od jouza70

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.6.2020 od Gewo

    https://lskelectroni...vod-k-pouziti_GX.pdf

    Nevidím důvod, proč by se to nemohlo snímat z předního kola. Snad jen kvůli nastavení.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist