bmw_r1300gs_cartec




otáčky

  • 0

    10.5.2020 od Máci4

    Zdravím, koupil jsem manželce 535 Virago a chtěl bych se zeptat, při přidání plynu a opětovném uvolnění plynu zůstávají otáčky chvíli nahoře než spadnou dolů. Je to u Viraga normální nebo je někde chyba? Díky moc za rady.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    10.5.2020 od Milos1

    Normální vlastnost to není. Nejdřív bych se podíval na lanka od plynu. Je tam otvírací a zavírací, jestli někde něco nezůstává viset. Spíš bych to ale viděl na membrány v karburátorech. Výměna je celkem jednoduchá. Dají se koupit kolem 1500,- za kus.

    Doplněno:

    Díky moc za radu. Kouknul jsem na membrány, vypadají v pořádku, ale byly lehce potažené na krajích nějakým jakoby mazem, očistil jsem a zlepšilo se to. Ještě jednou díky.

    10.5.2020 od Máci4

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.5.2020 od mrnevim

    Než se pustíš do membrán, zkus o 1/4 otáčky snížit volnoběžné otáčky, kup si čistič karburátorů a vstřikování do benzinu a potom ( cca 200 300 km) uvidíš, jestli se to zlepší nebo ne.

    Doplněno:

    Čističem nic nezkazíš. Je jich spousta. Třeba tenhle: https://www.nako.cz...ji-500ml-090510.html

    10.5.2020 od Milos1

    Díky moc za radu. Kouknul jsem na membrány, vypadají v pořádku, ale byly lehce potažené na krajích nějakým jakoby mazem, očistil jsem a zlepšilo se to. Otáčky volnoběhu jsem již snižoval dříve a nic. Nevíš náhodou značku čističe karburátoru? Ještě jednou díky.

    10.5.2020 od Máci4

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.5.2020 od Jirkahu71

    můžeš mít i nesesynchronizované karburátory, to potom taky pomalu padá z otáček.

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.5.2020 od Paulo

    já bych zkusil vyndat vzduchový filtr a projet kousek...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist